türk kızının sevildiğine bir türlü inanmaması

kucuklugumden beri saclarimi, yuzumu hic begenmedigim icin biri sevdiginde filan da nasil, neyimi sevmis olabilir diye merak ediyorum. kendimi o kadar kucumsemis, asagilamisim ki biri sevdigi zaman bunun samimi olmadigini filan dusunuyorum galiba. birinin beni dis gorunusum nedeniyle sevmesini anlamlandiramiyor da olabilirim.
ooo ekşi sözlük tipi baslik. ben de eksi sözlük tarzi bir entry gireyim: aslında türk erkeginin sevdiğine inandiramamasi sorunsalidir. inanmak isteyen kızlar yesillendirin.alirim bir dal.
ha bir de not kısmı var. not: 1.80ustu,kaslı,esmer, 3.20ied..
bir erkek olarak temelini biraz da hemcinslerimizde aramamız gereken sorun.
öyle ki; her çiçekten bal toplayan bazı erkekler yüzünden, kız tavlamak için denemediği yol kalmayan erkekler yüzünden, karşı cinsi üzmeyi marifet bilen erkekler yüzünden güven duygusu hiç olmuş artık. yani hepsinin geçmişinde mutlaka böyle tipler iz bırakmış olduğu için olan bize oluyor.( biz dediğim sevgisine sadık, efendi erkekler)
sizi anlıyoruz kızlar, ama siz de bilin ki her erkek aynı değil.
bu konulardan dertli kızlar eqlesinn .s.s
türk kızı mı bu ne lan arnavut ciğeri gibi.
yaşadığı ya da yaşattığı travmatik bir olay buna sebep olabilir.
(bkz:karma)
(bkz:ne ekersen onu biçersin)
(bkz:ilahi adalet)
olayın cinsiyete bağımlı olduğunu düşünmüyorum asla. bir erkek ve bir kadın fark etmez birey karşındakini seveceği zaman nasıl tepkiler vereceğini az çok tahmin eder, kendisini sevenden de aynılarını bekler. farklı olunca sevmiyor olur. oysa ki hepimiz biriciğiz, hepimizin sevgiyi gösterme şekilleri farklı ve biz böyle güzeliz, bu durumun farkında olmamız lazım. koşulsuz sevmek bu yüzden güzel.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim