türk kızlarının her şeyi yürüme sanması – Tıbbiyeli Sözlük
biraz ülkedeki muhafazakarlıktan kaynaklanıyor olabilir de biraz cringe geliyor bana. yani islamcı olduğumu beni tanıyan hemen herkes biliyor ve zaten tanışır tanışmaz da çok rahat belli oluyor artık bir zahmet benden şüphelenmeyin aw. siz de islamcı ya da böyle aşşırı güzel bir şey değilseniz kolay kolay yürümem.

dutch kızlarla mesela çok rahat takılırsınız beraber bir şeyler yaparsınız vs ama yürüme olayları anca bir partyde ya da clubda olur. o zamana kadar kanki kanki.

türk kızlarında ise genelde her takılma isteğini yürüme manasında algılama var. onlar da bir yerden haklı olabilir çünkü türk erkeklerinden avrupalılardan ümidini kesip burda da hep türk kızların peşinden koşan baya olduğu için kızlara yurtdışında da türkler tarafından talep anormal derecede çok olabiliyor.

neden bazı türk erkekleri ümidini kesiyor sorusunun cevabi ise biraz eziklik hissinden kaynaklanıyor bence. yani batı hayranlığı ve kendi toplumlarına olan nefretleri ve kendilerine olan özgüvensizlikleri çok ayyuka ve bu özgüvensizliği ve eziklikleri çok çabuk hissediliyor ve özgüvensizlik kızları uzaklaştıran en temel etmenlerden.