türkiye’de gidilmek istenilen şehirler – Tıbbiyeli Sözlük
Antalya'da yaşayan biri olarak İstanbul'u tanıdığımdan beri hayalim İstanbul'du. Sonra nasip oldu, artık İstanbul'da yaşıyorum
İstanbul'dayken farklı farklı memleketlerden insanlar tanıdım. Bu bende farklı yerlere gidip keşfetme arzusunu uyandırdı. Şu an sonbahar için Erzurum'a gitmek istiyorum. Yine o meşhur yeşil yayla görüntüleriyle Karadeniz'i de içimden geçiriyorum. Her Türk, Anadolu'nun her bir bölgesini en azından bir şehrine giderek görmeli.

Erzurum'a da Karadeniz'e de bu sene gittim elhamdülillah
İlkokulda Türkçe kitabında Safranbolu evleri konulu bir hikaye vardı:) O zaman hayran olmuştum Safranbolu'ya ve hâlâ gidemedim. Hâlâ da gitmeyi çok istiyorum.
Geçen haftasonu bursaya gittim her yerine gidemesem de çoğu yerini gördüm ve aşık oldum. İleride yaşamak istediğim yeri de buldum bizim de var bir hayalimiz
Bayburt’u merak ediyorum açıkcası ama nerden,hangi yoldan gidildiğini bilen bir Allah’ın kulu yok.Harita da bile ayıp olmasın,şu Bayburtu da şuraya yerleştirelim gibi koymuşlar.
Istanbulu çok merak ediyorum. Karış karış her milimini gezmek istiyorum. Nasip et Allahım. Çok amin.
Bi insan urfayı sever mi aq seviyorum napıyım gece cigere gitmek bana serotonin piki yaptırıyor kalbime noradr etkisi gösterttiriyor.