türkiye'nin en iyi tıp fakültesi

eve üniversitesi? denize gidebilirsin ve de öğrencileri çok rahat. hatta kim kimle belli değil eee izmir rahatlığı var olsun o kadar
1-itü tıp
2-boğaziçi tıp
3-odtü tıp
4-yıldız teknik üniversitesi tıp
5-bursa teknik üniversitesi tıp
6-bilkent tıp
bence iyi tıp fakültesi yoktur, iyi hoca vardır. imkanları çok iyi bir fakültede o imkanları sizin için kullanmayı beceremeyen ya da size kullandırtmayan hocalarınız olabilir. bazı hocalar ise imkansızlıklar içinde öyle şeyler öğretir ki ufkunuzu genişletir. her fakültede hem iyi hem de kötü hocalar var bu düşünceme göre. her yerde olduğu gibi.
okula giden var mı ki? 300 kişilik amfinin %60 70 i gelmiyor. öyleyse nerede okuduğunun da bir önemi kalmıyor.
öğrenci isterse vasat bir okuldan da kaliteli mezun olabilir veya kaliteli bir yerden vasat çıkabilir.tabi herşey de öğrencinin elinde değil malesef,bazı noktalarda fakültenin eksiklikleri dezavantaj oluşturuyor.

üniversite bence öğrenmenin öğrenildiği yerdir.merak eden,okuyan adam her türlü başarılı olucaktır.çok da takılmamak lazım ben şurdan mezunum öteki ordan mezun diye.mühim olan sen ne katabildin kendine
qs rankings'in elsevier ile ortak yaptığı tıp fakülteleri sıralamasında 2018 yılı dünya sıralamasında 300-350 arası olarak türkiye'nin en iyi tıp okulu hacettepe üniversitesi tıp fakültesi gösterilmiş.
  • /
  • 5

içerik kuralları - iletişim