turknet

alternatif operator. telekomun insanin gotune kazik sokan, soktugu kazigi cikartmayan hizmetine karsilik cok guzel gorunen bi teklifleri var.

fiber altyapisi gibi dusunun, aktif kullanim bolgesi dedikleri biseyleri var. kendi altyapilarinin oldugu bolgeler pratikte. bu bolgelerde hiz 100mbps, diger bolgelerde 35mbps.

bana sunduklari teklif su: su an 35mbps ve 150gb akn veriyoruz. ama bulundugunuz yer 2017 yatirim planimizda, bu da sizin bolgeniz hizi yukseltilecek bolgeler arasinda demek oluyor. projeyi tamamladigimizda 100mbps+aknsiz internet vericez ayni paraya. yaninda da 1000dk sabit telefonunuza her yone beles konusma veriyoruz diyorlar. fiyat da 60tl.

cok efso gorunuyor, ama turkiye burasi. insan bi "sikmeseler bari" diyor bu kadar guzel pakete. kullanan varsa bi el etsin, belki buna gecebilirim. 15 dakikada speedtest yapamayan vodafone adsl'den biktim artik
%100 müşteri odaklı yapı.kendi altyapısını kullanıyorsanız süper kullanmıyorsanız yine de süper.(ancak bu durumda vaat edilen hızın ancak yarısını alabileceğiniz durumlar oluşabilir)
en güzel yanı taahhütsüz olması sıkarsa canını atarsın.

içerik kuralları - iletişim