yol haritası olmadan bir kaç yıl tusta yaşadığım ağır hezimetlerin ardından bana can simidi olmuş tus danışmanlığı hizmeti veren kurum. başlığını burda görünce hislendirmiştir.

yılardır bu tus zımbırtısıyla kafayı bozmuş biriyim. aslında ukde kaldı da denebilir. fakülte yıllarında dershaneye gömdüğüm paraların karşılığını sınavda beklerken o dönem neden bilmiyorum işler istediğim gibi gitmedi. intörnlük dalgasına bir o yana bir bu yana sallandık. neyse araya mecburi falan girdi, tustan iyi soğuduk. artık bir dershane parası daha verecek lüksüm yoktu. en azından bir rehberlik olur, sınav moduna sokar diye başvurdum. mecburi hizmetim devam ederken tusiyer olarak grafiği iyice yükseltip sınavda hayalim olan psikiyatriyi kazandım.

tusu kazanmak isteyen ve tus hedefi yüksek olanların başvurmasını öneririm. ekip olarak kapsamlı ki 21 kişilik eğitmen grubunda diyetisyen, psikiyatrist ve psikolog dahi mevcut. aslında yer yer psikolojik danışmanlık da vererek bu zorlu süreci atlatmamda büyük destekçim olmuşlardır.

şayet buraları okuyorsa, dr fatih abi başta olmak üzere tüm tuspecial hocalarıma ilgi ve emekleri için kocaman teşekkürler.