tussensei

bunu hangi kategoriye koysam bilemedim. olsun. abi izlemeyen, görmeyen tusiyer varsa izlesin, bence çok eğlenceliler. akılda takılan sorulara da güzel güzel cevaplar vermişler videolarında. yutupta falanlar işte.
youtube da tesadüfen denk geldiğim ve bazı muhabbetlerde gülmekten karnıma ağrılar girmesine sebep olan oluşumdur.onur sensei ve kanullah sensei tus konusunu tibbiyelilerin açısından mükemmel ele almışlardır.tuslua uzaktan yakından ilgisi olmayan şahsımı bile kendilerinin sıkı bir takipçisi haline getirmişlerdir.buradan sözlük moderatorlerine sesleniyorum bu şahısların sozluge kazandirilmalari sozlukte buyuk bir atılım yapacaktır
onur senseisinin can oldugu tus goygoy şeysidir
onur ve kanullah sensei'nin sunduğu bir tus youtube kanalıdır. tus deyip geçmeyin şahsen üniversite sınavı döneminde izlerdim ve gerçekten motive olurdum severek izliyoruz efendim.
sihirli diynek sahibi youtube kanalı.

siz onlara bakmayın arkadaşlar,onlarda diynek var.
(bkz: severek izliyoruz)

youtube'ta izlemelik 3 kanal öner deseler 1. sırada söyleyeceğim kanal budur. hem tusla ilgili bilgi veriyorlar hem eğleniyorsun. adamlar zaten grandmaster tusçu oldukları için verdikleri tavsiyelerin doğruluğuna inanılmaz bir güven duyuyorsun. spontan gelişen esprilerinin ve mizah anlayışlarının hastası olduğumu söylememe gerek yok sanırım. son zamanlarda farklı konsepte geçip 'hayatın içinden, güncel' tartışmaların videolarını çekiyolardı ama yine bi ara verdiler, kafalarına esince geri dönecekler zaaar (onur sensei şivesiyle). bekliyoruz efendim.
tussensei'in tıbbiyeli sözlüğe katılması mı?
sözlüğe bir değil üç değil beş de değil tam on seviye birden atlatacak bir gelişme olur bu. umarım adminler dikkate alır hatta ne yapar eder, gerekirse hile ve cebir kullanarak sözlüğe katılmalarını sağlarlar.

youtube'da takip ettiğim iki kanaldan biriydi. videolarda güncel meselelerden tus'a hemen hemen her konuda içerik bulabilirsiniz. halen arada girer bakarım yeni video gelmiş mi diye.

gidişlerini emek ettikleri videoların yeterli tepki alamalarına bağlıyorum. tabi sadece sıkılmış da olabilirler. gerçekten kaliteli işlerin yeterli değeri görememesi, hele hele youtube'da üç beş bin izlenmeyi geçememesi artık gayet doğal geliyor.

geri dönmeleri de an meselesidir zira yakın zamanda facebook'tan söylediler döneceklerini.

bana göre tussensei hakkında yapılmış olan en iyi yorumu da şöyle bırakıyorum:
https://www.facebook.com/TusSenseiOfficial/videos/vb.318367015286962/242950199947114/?type=2&theater

not: url nasıl kısaltılıyor bilemedim bilen varsa öğrenmeye canı gönülden hazırım.
veeeeeeee kendi deyişleri ile "bitmek bilmez mevzuları çözümlemeye çalışmak için" geri dönmüştür.

bildirim gelince çok sevindim sözlük. keşke tıbbiyeli'ye davet edilseler.
geri döndüklerini söylemiş miydim. peki ya tıbbiyeilsözlük'e davet edilmelerinin çok iyi olacağını?
burada bahsedildiğini görünce girip birkaç videolarını izlemiştim, sonra baya bir videolarını izledim eğlenceliler ve izleyince "tus diye bir şey varmış ama dedikleri kadar büyük bir canavar değilmiş, çalışmak lazımmış, şöyle de birkaç tatktik varmış" ana fikrini veriyorlar. tabi kek tarifi videolari falan da var, onları saymıyorum. *onun dışında bölümlerinden birinde bizim sözlükten bahsettiler, birisi demiş ki oturuşları bile seyreden kişiye saygılarının olmadığını gösteriyor. girilerde hiç öyle bir şey yok, önceden vardı da silinmiş olabilir mi bilmiyorum ama sizleri seviyoruz abiler girmeyin böyle kendi kendinize triplere*
tanım:kaanullah ve onur sensei hayratı youtube kanalı.

içerik kuralları - iletişim