tustime – Tıbbiyeli Sözlük
Ben de time a gittim. 25 eylülde göreceğiz bakalım ne kadar iyi olduklarını :) kaynakları güzel, denemeleri ideal ama TTS leri yetersiz. Yani datanın TTS leri daha iyi diyebilirim :)
kafamı karıştıran dönem 3 olmama rağmen beni derin düşüncelere sevk eden tus dershanesi, malum diğer dershanenin daha iyi yanları olduğu gibi eksik yanları da var. garip hocam çok garip
bugün itibariyle bu dersaneye yazılmaya karar vermiş bulunmaktayım. fakat tustime'a giden arkadaşlardan birkaç yardım almak istiyorum öncelikle.

şimdi bu adamların dersleri 6 nisanda başlamış. diyelimki ben 9-10 nisanda yazıldım. offline ders süresi 5 günmüş. yani ilk dersi kaçırmış mı olacağım? istesem tek sefere mahsus o dersi sistemime yüklerler mi? onun dışında tus kamplı paket mi yoksa normal paket mi almalıyım? yani tus kampı için farklı bir dersane düşünülebilinir mi? en azından tustime'a giden bir arkadaşım varsa yardımcı olmasını istiyorum. bu arada öğrenci değilim, çalışıyorum. bulunduğum yer çok rahat ve maaşı çok iyi. o yüzden istifa etmeyi düşünmediğim için tustime önceliğim.
tanıtım için gittiğimiz görüşmede o o an tus için herhangi bir dersaneye kaydolmadığım halde; Murat Bey tarafından ajan olarak nitelendirilmem ve görüşme odasından ayrılmamın talep edilmesiyle beni kendinden soğutmuş olan dersane... Müşteri ilişkilerini geliştirmeleri şirket adına yararlı olur kanaatindeyim.