üç günlük gelinin beş aylık hamile çıkması

aydın'da yaşanan olayda 3 gün önce nikah kıydığı eşinin rahatsızlanması üzerine götürdüğü doktorda eşinin 5 aylık hamile olduğu müjdesini(!) alan kişi düğünde taktığı takılara da el koyarak eşini ailesine teslim edip boşanma ve tazminat davası açmış.

yurdum insanının saflığına mı yanayım, kadının buna nasıl cesaret ettiğine mi..
çalıştığım birim hasebiyle çok karşılaştığım durum. evlenmeden önce bulaşıcı hastalık vs bakıyoruz. 'hocaanım ben gebeyim' deniyor bazen. muhtemelen nişanlısındandır diyordum. bu biraz ekstrem olmuş.
demek ki üç günlük değilmiş dedirtir
zenci bebek olayından sonra tekrar hayret ettirtmis olaydır. allah korusun. çocuk kimden acaba?
damat için travmatik bir olay. ama burada önemli bir nokta daha var ki o da yazarların tepkisi.

hayır yani hepiniz hadi neyse çoğunuz doktor adamlarsınız cilt cilt kitap okuyup bitiren insanlarsınız. ne bu köy emmisi yorumları. gidin açın haberin detayı ne bir bakın. yok ben üşenirim diyorsan da bilmediğin konuda yorum yapma.

haberde yazılana göre bu insanlar görücü usulü evlendirilmiş. tahminimce de kız başkasından hamile kaldığından ortada kalmasın diye zorla bu adamla evlendirdiler. damadın olaydan haberi yok tabi gariban. kızın garibanlık durumunu bilemiyoruz hamilelik istemli de olabilir tecavüz de. ama işte bin tane olasılık çıkabilecek, ardında tonla dramatik öykü barındırabilecek bir olay, bizler için sadece bir geyik malzemesi. 3 günlük gelin 5 aylık hamile ehehe çohhomih

hizmet editi: haberin linkini de vereyim insanlık olsun.
hahahha. mezuniyet sonrası alelacele evlenen arkadaşımı hatırlamama sebep olmuş olay. çocuğu da nedense 30 haftalık doğmuştu.*

içerik kuralları - iletişim