görsel
Zeki demirkubuz'un kader filminde rol almış ve yine zeki demirkubuz tarafından garsonluk yaparken keşfedilen aşmış oyuncu. herkesce bilinen ezel'deki ramiz dayının gençliğini de oynamıştır daha bir çok yapımda boy gösteren ve hepsinde de hakkını veren oyuncu öyle bir oynar ki sanki kendi hayatını gizli kamerayla çekmişler izlenimi verir.
`ezel` dizisinde `ramiz dayı`nın gençliğini oynadığı sahnede bir doktora şiddet vakasını izliyoruz. "eğer hasta yaşamazsa kendini ölmüş bil" tarzında bir tehdit savuruyor yakasına yapışıp. "ne olacak canım işte yakını için endişelenmiș öfkeyle söyleyivermiș" derseniz gülerim, ülkemizde doktora şiddet vakalarının görüyoruz. televizyonlarda bu tür seviyesizliklerin izletilmemesi gerekiyor. Hem de iyi karakterli oyuncular yapınca insanlar özeniyor işte.

rolleri de genelde kabadayı, maço ama bir yandan da mahalle delikanlısı, ailesini koruyan bir tip.

dizilerde hep böyle tipler yüceltilmiyor mu zaten, ailesi için adam öldüren sonra alkışlananlar.
Sonuçta o bir oyuncu, üzerine yüklenen karakteri çok başarılı bir şekilde canlandırıyor, mimikleri çok güçlü, izlemekten keyif aldığım bir oyuncu. Eğer ortada suçlanacak birileri varsa o da senaristlerdir zannımca, oyuncular değil.