Sezon finalinde çığlık attırmış dutch dizisi. Based on a true story ibaresini görünce izleyeyim dedim. Gerçeklik her zaman daha cazip geliyor. Eğer gerçek hikayelere dayanıyor olmasa bu kadar da olmaz diyeceğim bir diziydi başta çok akıcıydı. Sonda bir iki bölüm sıkmıştı ama final muazzamdı.

Spoiler vermeden kısaca film Eu merkezli bir uyuşturucu çetesi ve içlerine yerleştirilmiş iki gizli ajanın mücadelesini hatta dostluğunu anlatıyor.

Yeni tanıştığın insanlara çok güvenme ve biri sana çok iyilik yapıyorsa sebebini ara gibi olumsuz şeyler öğretti bana dizi.

İkinci sezonu da varmış başımda birden sıkıntıların olduğunu öğrenmiş durumdayım. o da başka bahara artık nasipse.vee üstteki entry'i yazdıktan bir gün sonra diğer sezonu bitirecek kadar iradeli biriyim. Finali ağzım açık izledim gözümden yaş geldi ühüühühü

Abi iman etmenin de zorlukları var ama imansız oluş çok daha büyük bir zorluk ya böyle şeyleri izlerken bunu hissediyorum. bir de yalan iğğrenç bir şey allah beni yalan söylemekten ve yalancılardan uzak tutsun.