adayadayı

Durum: 182 - 4 - 0 - 0 - 29.07.2019 16:34

Puan: 1039 -

2 yıl önce kayıt oldu. ikinci nesil yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 19

taylor swift

gözleri doğuştan güzel olan kadın.

bukupon

özellikle şehir tiyatrolarını tercih edenler için %40'a varan indirimler sunabilen fırsat sitesi. bunun yanı konser ve gösteriler için de kullanıyorum. kupon satın alıp gişede adınızı söylediğinizde sizin için satın alınan ( önceden ) bilete kavuşuyorsunuz. ucuz olmasının nedeni sıra koltuk numarası seçemiyor olmanızdan kaynaklanıyor.
http://www.bukupon.com/ buradan ulaşabilirsiniz.

9gag.com

kısa gifleri eğlenceli olan site.

evrim ağacı

merakımızı gidermekle kalmayıp yeni bilimsel gerçekleri öğrenmemizi de sağlayan bilimsel portal.

özel dedektiflik

türkiye'de önemli bir açığın olduğunu düşündüğüm hizmet sektörü, yoksa fiyatlarının bu kadar pahalı olmasının başka bir izahı olamaz. özel dedektiflik hizmeti verebilmek için sektörde çalışmış veya emekli olmuş olmak gerekmektedir. yakın zamanda bir kaç firmadan fiyatlar aldım. bir takip işi için 4 saatlik takip fiyatı 900 tl gibi rakamları bahsediyorlar. https://www.vipdedektif.com/

değersizlik hissi

insanı depresyona sokan etkenlerden birisidir.

sözlüğü terk etmek

yapılmaması gereken eylem.

erol mütercimler

konuşmalarını büyük keyifle izlediğim şahsiyet.

başarısızlığından haz alan akrabalar

sadece akraba değil yakın arkadaşlardır bunlar ayrıca.

playstation

teknik servis konusunda ilk başta bir sorun yaşasakta şikayet konusunda hassas ve kurumsal bir firma olarak ixirplaystation tercih edilebilir. sorun olan şey de yoğunluktan dolayı cihazımı 2 gün geç kargoya verdiler. sonrasında şikayet maili gönderdiğimde sorun çözüldü.
  • /
  • 19

enneagram kişilik testi

9 kategorili, doğuştan itibaren kazandığımız kişilik özelliklerimizi gösteren test. ben tip 4 - özgün/bireysel tipteymişim. açıkçası ilk defa bu kadar tutan bi test çıktı karşıma.

https://www.kisilikkulubu.com/test/enneagram-testi/

unutulamayan anne sözleri

asla yanılmaz kadın anam. olan hep bana oluyor.

iz bırakan kitap cümleleri

"beni kuru bir ağacın gövdesine hapsetseler de başımın üstündeki gök parçasına bakmaktan başka yapacak işim olmasa, yavaş yavaş ona da alışacaktım. kuşların geçişlerini, bulutların birbirine rastlayışlarını bekleyecektim.."

histriyonik kişilik bozukluğu

"bir restoranda, restoranın genel uğultusunu duyarız ama birdenbire bir kadın gelir, müthiş kahkahalar atar, bütün konuştuklarını duymaya başlarız. ilginin merkezi olur. "centre of attention." seksten başka her şeyi seksüalize eder bu tipler. bir kadehi yudumlayışında bile "ulan be!" dersiniz. "histriyonik kişilik bozukluğu"dur bu. bir gösterme hali, bir "center of attention" halidir. ama dünya böyle giderse, bu durum, bir hastalık ve kişilik bozukluğu sınıflandırılmasından kaldırılmak zorunda. çünkü normali bu oldu. artık hepimiz bir gösterme halindeyiz. histriyonik kişilik, bütün dünyaya yayılan bir rüzgar. artık sakin, efendi, ağır ve tevekkül sahibi doğulu'ya da bulaştı. artık herkes artist. herkes sahnede olunca, koltuklar boşalıyor. herkes vitrinde olunca, vitrinin önünden kim geçecek..." *

Toplam entry sayısı: 182

başka sinema

bağımsız filmleri anlaşmalı olduğu sinema salonlarında gösterime sokmaktadır.
5 yılına girmiştir, ve özel film günleri etkinlikleri de düzenlemektedir.
ayrıntılı bilgi için http://www.baskasinema.com/ bakabilirsiniz.

iz bırakan kitap cümleleri

olmamasına raziyim. oluyormuş gibi olmasın yeter.. f. kafka

online test çözmek

şu sıralar internette olduğum anlarda sürekli yaptığım eylem. bundan yıllar önce karakter testleri özerken (bkz:onedio) şimdilerde sıklıkla paragraf soruları, felsefe ve psikoloji soruları çözüyorum bu da oldukça hoşuma gidiyor açıkçası. internette sıklıkla bu online test siteleri ile karşılaşmanız mümkün ben test çözmek için test hocasını tavsiye ediyorum. http://www.testhocasi.com/

haşhaş

afyon bitkisinin içindeki küçük siyah tohumlara verilen addır.

hemşire forması

genellikle v yaka olup kullanımı rahattır. kalıplarının geniş olmasına yada internetten satın alıyorsanız terikoton ince kumaş olması kullanım rahatlığı için önemli bir avantaj sağlayacaktır. hemşire forması olarak alabileceğiniz pek çok markanın farklı pek çok ürünü bulunmakta fiyatları da 69 ile 200 tl arasında değişiyor şurada oldukça uygun olanları var bakmanızı tavsiye ediyorum. hemşire forma için https://www.hepsimedikal.com.tr/uniforma-ve-terlikler/hemsire-formasi

mükemmeliyetçilik

genellikle bu karakter özelliğini geliştirenler depresyon eliminde olurlar.

didem madak

maalesef henüz 41 yaşında hayata gözlerini yummuş giderkende dünyaya duygusunu, yüreğini ve güzelliğini bırakmış şair.

el cerrahisi

parmak ucundan omuza kadar olan uzuvların tedavi alanını kapsar. geleneksel olarak 3 ayrı branştan ortak özellik almaktadır. türkiye'de az sayıda ama son derece başarılı doktorların olduğunu görmek ayrı bir gurur kaynağıdır.

doğu ekspresi

populerlik sürecini atlattıktan 10 yıl sonra, köylü kadınların yumurta ve salatılık yediği mevsimde yolcu olmak istediğim araç.

kekik

yabani olarak akdeniz ve ege'de yetişen bir baharattır. farklı türleri de bulunmaktadır.

kürtaj yapan dede

akp tarafından millet vekili adayı seçilmesini istediğimiz dedemizdir.

kürtaj

bir cinayet değildir. düşünemeyen dahası var olduğunu bile anlayamayan bir canlının var olmasının engellenmesidir.

babet çorabı

erkekler de tercih etmektedir. eğer yaz aylarında iseniz sıklıkla tercih etmenizde fayda var. ayrıca eşcinsellik etiketlemelerini de umursamamak gerekli diye düşünüyorum.

küçük prens

küçükler için yazılmış en güzel kitaptır.

sözlüğü terk etmek

yapılmaması gereken eylem.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

içerik kuralları - iletişim