adayadayı

Durum: 171 - 6 - 0 - 0 - 26.05.2019 08:35

Puan: 948 -

1 yıl önce kayıt oldu. ikinci nesil yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 18

enneagram kişilik testi

humus

vebuu

tinder gibi bir uygulama ama her şey sınırsız. türkten çok ukraynalı var. https://vebuu.com/

yazarların hoşlanmadıkları tipler

kibirli, kompleksli ve egosu yüksek tipler.

yazarların çocukken olmak istedikleri meslek

çöp kamyonu sürücüsü

bkmkitap

sattığı kitap arşivi'nin oldukça sağlam olduğunu söyleyebilirim. tek bir kitap için sipariş vermek isteyenler değerlendirebilir. kargolarda indirim yapıyorlar ya bedava ya da 1 tl.

https://www.bkmkitap.com

içinizi dökme defteri

bu ekonomik kriz beni allak bullak etti sözlük.

dövme yaptırmak

pişmanlık nedeni olabilir. çok değil 10 sene sonra sildirmek zorunda kalabilirsiniz mesela. sildirmek için ise bir ton para ödemek zorunda da kalabilirsiniz ayrıca artık vücudunuzda taşımak istemediğiniz bir şeyden izler kalması da ayrıca can sıkıcı olabilir. dövmeyi tamamen geçirmek için laze ya da kimyasal peeling uygulaması olan dövme silme kremi kullanılabilir. ancak bunlar hem maliyetli hem de uğraştırıcıdır. https://www.dovmekremi.net/

forest

ne kadar odaklanmayı arttırır orasını bilemedim. sonuçta yine telefona bağlanıyoruz.

dubtrack.fm

nereden gireceğimizi anlayamadığım radyo.
  • /
  • 18

enneagram kişilik testi

9 kategorili, doğuştan itibaren kazandığımız kişilik özelliklerimizi gösteren test. ben tip 4 - özgün/bireysel tipteymişim. açıkçası ilk defa bu kadar tutan bi test çıktı karşıma.

https://www.kisilikkulubu.com/test/enneagram-testi/

unutulamayan anne sözleri

asla yanılmaz kadın anam. olan hep bana oluyor.

iz bırakan kitap cümleleri

"beni kuru bir ağacın gövdesine hapsetseler de başımın üstündeki gök parçasına bakmaktan başka yapacak işim olmasa, yavaş yavaş ona da alışacaktım. kuşların geçişlerini, bulutların birbirine rastlayışlarını bekleyecektim.."

histriyonik kişilik bozukluğu

"bir restoranda, restoranın genel uğultusunu duyarız ama birdenbire bir kadın gelir, müthiş kahkahalar atar, bütün konuştuklarını duymaya başlarız. ilginin merkezi olur. "centre of attention." seksten başka her şeyi seksüalize eder bu tipler. bir kadehi yudumlayışında bile "ulan be!" dersiniz. "histriyonik kişilik bozukluğu"dur bu. bir gösterme hali, bir "center of attention" halidir. ama dünya böyle giderse, bu durum, bir hastalık ve kişilik bozukluğu sınıflandırılmasından kaldırılmak zorunda. çünkü normali bu oldu. artık hepimiz bir gösterme halindeyiz. histriyonik kişilik, bütün dünyaya yayılan bir rüzgar. artık sakin, efendi, ağır ve tevekkül sahibi doğulu'ya da bulaştı. artık herkes artist. herkes sahnede olunca, koltuklar boşalıyor. herkes vitrinde olunca, vitrinin önünden kim geçecek..." *

Toplam entry sayısı: 171

başka sinema

bağımsız filmleri anlaşmalı olduğu sinema salonlarında gösterime sokmaktadır.
5 yılına girmiştir, ve özel film günleri etkinlikleri de düzenlemektedir.
ayrıntılı bilgi için http://www.baskasinema.com/ bakabilirsiniz.

iz bırakan kitap cümleleri

olmamasına raziyim. oluyormuş gibi olmasın yeter.. f. kafka

online test çözmek

şu sıralar internette olduğum anlarda sürekli yaptığım eylem. bundan yıllar önce karakter testleri özerken (bkz:onedio) şimdilerde sıklıkla paragraf soruları, felsefe ve psikoloji soruları çözüyorum bu da oldukça hoşuma gidiyor açıkçası. internette sıklıkla bu online test siteleri ile karşılaşmanız mümkün ben test çözmek için test hocasını tavsiye ediyorum. http://www.testhocasi.com/

haşhaş

afyon bitkisinin içindeki küçük siyah tohumlara verilen addır.

hemşire forması

genellikle v yaka olup kullanımı rahattır. kalıplarının geniş olmasına yada internetten satın alıyorsanız terikoton ince kumaş olması kullanım rahatlığı için önemli bir avantaj sağlayacaktır. hemşire forması olarak alabileceğiniz pek çok markanın farklı pek çok ürünü bulunmakta fiyatları da 69 ile 200 tl arasında değişiyor şurada oldukça uygun olanları var bakmanızı tavsiye ediyorum. hemşire forma için https://www.hepsimedikal.com.tr/uniforma-ve-terlikler/hemsire-formasi

mükemmeliyetçilik

genellikle bu karakter özelliğini geliştirenler depresyon eliminde olurlar.

didem madak

maalesef henüz 41 yaşında hayata gözlerini yummuş giderkende dünyaya duygusunu, yüreğini ve güzelliğini bırakmış şair.

el cerrahisi

parmak ucundan omuza kadar olan uzuvların tedavi alanını kapsar. geleneksel olarak 3 ayrı branştan ortak özellik almaktadır. türkiye'de az sayıda ama son derece başarılı doktorların olduğunu görmek ayrı bir gurur kaynağıdır.

doğu ekspresi

populerlik sürecini atlattıktan 10 yıl sonra, köylü kadınların yumurta ve salatılık yediği mevsimde yolcu olmak istediğim araç.

kekik

yabani olarak akdeniz ve ege'de yetişen bir baharattır. farklı türleri de bulunmaktadır.

kürtaj yapan dede

akp tarafından millet vekili adayı seçilmesini istediğimiz dedemizdir.

kürtaj

bir cinayet değildir. düşünemeyen dahası var olduğunu bile anlayamayan bir canlının var olmasının engellenmesidir.

babet çorabı

erkekler de tercih etmektedir. eğer yaz aylarında iseniz sıklıkla tercih etmenizde fayda var. ayrıca eşcinsellik etiketlemelerini de umursamamak gerekli diye düşünüyorum.

8 yaşındaki oğlunun yanında öldürülen anne

türkiye'deki erkek egosunun ve hastalıklı yapısının net bir şekilde görüldüğü durumdur.

el cerrahisi

parmak ucundan omuza kadar olan uzuvların tedavi alanını kapsar. geleneksel olarak 3 ayrı branştan ortak özellik almaktadır. türkiye'de az sayıda ama son derece başarılı doktorların olduğunu görmek ayrı bir gurur kaynağıdır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

içerik kuralları - iletişim