barajyiyenbaraj

Durum: 630 - 0 - 0 - 0 - 05.07.2018 03:58

Puan: 7234 -

4 yıl önce kayıt oldu. birinci nesil yazar.

Bir gün herkes baraj yiyecek
  • /
  • 63

ali yıldırım koç


koç holding yönetim kurulu başkan vekili, ford otosan ve yapı kredi bankası yönetim kurulu başkanı. 3 haziran 2018 günü fenerbahçe spor kulübü seçimli genel kongresinde 16092 oy alarak 20 yıllık aziz yıldırım yönetimine son veren fenerbahçe spor kulübü 37. başkanı.

ali koç'un fenerbahçe başkanlığına aday olması

ben yokken fenerbahçe’yi kimse savunmamış. ali koç başkan olalı 1 ay 2 gün oldu. güneş doğdu... herkes arkasına yaslanıp fenerbahçe’yi izlesin. özlediğimiz fenerbahçe’ye hazır mıyız?

sadece türklerin yapabileceği google aramaları

sınav dönemi kızlar için: gelinlik modelleri

28.07.17 ankara'daki helikopterler

sözlük formatının dışına çıkan bir şey göremediğim gibi ankarada olmama rağmen helikopter de göremedim

torrent sitesi önerileri

güncelleme için yazıyorum. kat.ph 'ın açık versiyonları var. ayrıca 1337x'i de önerebilirim filmler için de yify

çağlar çorumlu

baya beğendiğim oyuncu iyi yerlere gelir net

27 temmuz 2017 sturm graz fenerbahçe maçı

avusturya takımı sturm grazla fenerbahçemizin avusturyada karşı karşıya geleceği avrupa ligi 3. ön eleme turu maçıdır. bein sportstan canlı yayınlanacak maç saat 20:00'de. aykut kocaman 4 yıl sonra fenerbahçe başında ilk resmi maçına çıkıyor. güveniyoruz başarılar fenerbahçe!

görüşürüz

öyle bir anda çıkar ağızdan tanıdığın da olsa tanımadığın herhangi biri de olsa görüşürüz dersin vedalaşırken

26 temmuz 2017 fatih terimin istifası

adam kaç kere kovuldu/istifa etti sayamadım. her yerden ceketini asıp çıkıyor sonra ceketi burda unutmuşum ehe diyip geri geliyor. sevmiyorum bu adamı egosunu ayrı kendini ayrı. ardında primleri tartışmaları kebapçıları bırakıp gidiyor "im'para'torumuz" yolu açık olsun

not: tahminimce gs başında görürüz çok uzak bi olay değil

not2: fenerbahçe adamın...

buono

kahve dünyasının çikolatalarını yapan şirketin yaptığı söylenen çikolata markası
  • /
  • 63

kırmızı pazartesi

göz göre göre işleneceğini herkesin bildiği halde, engel olmak için kimsenin bişey yapmadığı küçük bir kasabada,bir küçük halkın nasıl bir basiret bağlanması yaşadığını soğukkanlılıkla anlatmış gabriel garcia marquez bu kitabında. ve ilginçtir, katilinden, cinayet sebebi olan kadına, herkese ulaşabilmiştir bu kitabı yazarken. hesaplamalarım doğruysa eğer, olay 1959larda geçmiş.

ah sevgili marquez. sen ne güzel insandın!

tıbbiyeli sözlük reçete ve hastalıklara yaklaşım platformu

merhabalar tüm tıbbiyelisözlük ve burayı okuyan tüm hekim arkadaşlar

hepimizin korku ile baktığı mecburi hizmet ve onun getirdiği sorunlara karşı daha güçlü ve daha sağlam durmamızı sağlayacak , acil servislerde çalışacak ve zorluk yaşayacak hekim arkadaşlara bir başucu kitabı olmasa da birçok günü kurtarabilecek ; içinde ilaçların,reçetelerin ve hastalara ,hastaların şikayetlerine göre yaklaşımların olacağı bir oluşum kurma fikri aklıma geldi , bu hepinizin aklına gelmiştir ama ben hayata geçirmek istedim.birçok hekim arkadaşın böyle bir şey aradığından hiçde şüphem yok ,çünkü ben de aynı şeyleri isteyen ,olmasını bekleyen 1-2 ay sonra atanacak biriyim.sözün özü bu platformun buradaki ve buranın dışındaki tüm hekim arkadaşlara yardımcı olacağı kanısındayım.

şimdi olay nasıl yürüyecek,nereye bu reçete ve yaklaşımları yazacağız ve düzeni nasıl sağlayacağız o kısma gelelim.şimdilik ben bir google drive hesabı açtım ve anabilim dallarına göre klasörlere ayırdım.bu oluşuma katkıda bulunmak isteyenler nasıl katılacak onların hepsini anlaatcağım,anlatacağım dediğimde bana bir e mail vereceksiniz ve sizi ortak klasöre ekleyeceğim.

klasörler aşağıda görüldüğü şekilde olacak,önerilere göre değişiklikler ve eklemeler olacaktır.
http://i.hizliresim.com/88n83d.png

katılmak isteyenler mesajla veya buradan bildirirse ben kendileri ile klasörü paylaşmaktan gurur duyarım .sözlük yazarı olmayıp bu gruba katılmak isteyen varsa tiprecete@gmail.com adresine e-mail atabilirler.

yönetimden de bir ricam var bunu üst başlık şeklinde yukarıda tutabilirlerse olabildiğince çok kişiye ulaşırız ve ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar bilgiye erişebiliriz.

iyi günler

Toplam entry sayısı: 630

ne mutlu türküm diyene

şuraya kocaman harflerle yazayım ben de. ne mutlu türküm diyene.

peşinen edit: vatan hainleri gelsin eksilesinler umrumda değilsiniz. çekemeyene sol framede bir sürü başlık var oralara alalım sizi.

cocacola logosunu ters çevirmek

aldığım şişeyi ters çevirdim yere döküldü allah belasını versin teorinizin.

türk olmak

gurur duyduğum gururla söylediğim şeydir. kiminin zoruna gitse de (büyük harflerle) ne mutlu türküm diyene!

random gülmek

tıbbiyeli radyo kullanma kılavuzu

sanırım sıtolkırlar için bir kılavuz yayınlanmış. dikkate alın burayı sınavda çıkcak

tıp fakültesinde kopya çekmek

hiç kopya çekmedim. vermişliğim var. sınıf böyle de geçiliyor tavsiye ederim.

sözlükte milletin sebepsiz yere birbirini eksilemesi

sözlükte bir kaç kez gözüme takıldı editlenmiş bir çok gönderide neden eksiliyorsunuz sorusunu yöneltmiş yazarlar. tamam herkes aynı düşünmek zorunda değil. ama oyuncak mı bu her gönderide en az 1 eksi var.

ne mutlu türküm diyene

şuraya kocaman harflerle yazayım ben de. ne mutlu türküm diyene.

peşinen edit: vatan hainleri gelsin eksilesinler umrumda değilsiniz. çekemeyene sol framede bir sürü başlık var oralara alalım sizi.

galatasaray

türkiyeye şikeyi getiren her türlü pisliği yapan vergilerini ödemeyen borç batağında olan bileklik satarak geçimini sağlayan uefa kupası sahibi bir takım

biyoistatistik


içerik kuralları - iletişim