defibrilator

Durum: 870 - 0 - 0 - 0 - 14.06.2019 18:09

Puan: 9097 -

4 yıl önce kayıt oldu. birinci nesil yazar.

aduket çeken tarikat lideri ///hocalık, alimlik iddiam yok. mehdilik iddiam yok. alemci,neşeli bir delikanlıyım. hapisteyim dönecem....
  • /
  • 87

barones frozbit

bir iki haftadır üst üste gelen birkaç sinir bozucu davranıştan sonra son yapılan saygısız durum karşısında artık dayanamayıp basmıştır istifayı.

sevgilinizden ayrıldığınızda ilk yaptığınız şey

lise sondayken mp3'te metallica açıp türkçe denemesi çözmüştüm. *

taci izci

yaz gecesinde ansızın yağmur yağması

yağmurun daha melankolik hissettirdiği kişiler için

serdar ortaç-yaz yağmuru*

mısır ekmeği

sıcak mısır ekmeğı ve manda yoğurdu. alex-semih şentürk ikilisi gibi dadından yinmez.

ankara milli kütüphane

ankara'ya yaşayan yazarlar ne kadar şanslı olduğunun farkında değil. bulunduğum şehirlerde böyle bir yer olsa kapanırdım buraya*

eti puf

çilekli tırt, hindistan cevizli vasat, kakaolu sıradan, karışık ise candır can.

reenkarnasyonda seçme şansı olsa seçilecek varlık

kilometrelerce derinde yaşayan okyanus canlılarından birisi. gerçi orda bile rahat yok.

bu hasta senden kıdemli muhabbeti

aslında diğer taraftan baktığımızda hasta yanında söylendiğinde hasta: "daha ne kadar yatacağım burada? iyileşemeyeceğim galiba." gibi düşüncelere kapılıp incinebilir.

doktor ünlüler

  • /
  • 87

barones frozbit

2016 eylülünde sözlüğe kayıt olmuş yazar, ben. bu sözlükte 3 senedir kayıt olduğumdan beri neredeyse her günümü geçirdim. eski yazarlardan pek kimse kalmadı, çoğunuz bilmezsiniz o yüzden. sözlükte neredeyse hiç olmayan formatın oturması için ekip arkadaşlarımızla çok uğraştık yönetici olduğumda. tamamen absürt forum entryleri yine trip, ego çeke çeke temizlemeye başladık. yapılması gereken oydu, insanların egolarının farkındaydık gocunmadık yediğimiz laflara. şimdi insanlar bize format öğretiyor onca lafı boşuna yemişiz.

şu güne kadar harcadığım vakte gram üzülmemiştim. çünkü arkadaşlar edindim bu sözlükte. görüştüm, buluştum, güldüm, içtim eğlendim, tanıdım, sevdim, bağlandım, aşık oldum, dertleştim. sesli radyoda her yayınım sabote edilmesine rağmen sabahlara kadar muhabbet ettim. dinledim. anlattım. ama hepsi boşuna, boşu boşuna.

ne zaman bişey yapılacak olsa bekletmeden atladım. sol frame cidden akmıyordu, ama şuraya 100 entry bile girmemiş insanlar sol frame akmıyor diye başlıklar açıyordu. aksın diye ilişkiler kategorisine yüklendim seks düşkünü oldum. feminazi oldum. politika yazdım terörist oldum.
ama kime ulaşıyorsunuz istediğiniz, sıkıntınız varsa?
o yazarın derdi varmış, o yazar intihar edecekmiş, o yazar yayın istiyormuş, o yazar zirve istiyormuş. o yazarı o kız rahatsız ediyormuş. o yazara sürekli mesaj geliyormuş. mesaj kutum isteklerinizle, taleplerinizle dolu. oysaki beni burda sadece format bağlar.

yönetim ekibinden olmak beni ancak formattan sorumlu tutar. benim buraya verdiğim emeğe bakıp bunu zorunluluğummuş gibi göremezsiniz. siz benim müşterim değilsiniz ki memnuniyetiniz için kendimi yırtayım. ama gerçekten yırttım. sonunda severek yaptığım şeyler boynuma tasma oldu.

neticede bu saatten sonra hak etmediğim şeyler yaşadıkça bu sözlük için hiçbir şey yapmak istemiyorum. hepiniz gibi tıpçıyım ben de insanım derslerim var aileme karşı sorumluluklarım var, şu koşullarda robot gibi terbiyesizliklerinize göz yumamam.

hayatımda da hep enayi konumunda oldum. haksızlık gördüysem önce ben sesimi çıkarttım. insanlar susup uzaktan izleyerek kafalarını rahat tutabiliyorlar ama ben değiştirebileceğim bir şey varsa bunu her koşulda herkese rağmen yaparım. sonuçta kendini bilmezlerin diline düştük.

neticede ben bu sözlüğü güzel hatırlarım. ama buruk da hatırlarım. hak etmediğim şeyleri yaşayarak ve hak ettiğim gibi mutlu olarak.

tıbbiyeli sözlük canımsın, sen bensiz de devam edersin. alışkanlıklardan kopmak kolay değil ama gururlu biri olduğumu biliyorum. o yüzden yediğim lafları buraya koyup ne zaman buraya dönecek olursam kendimi durduracağım.
ilgi çekmek için bak sözlüğü bırakırım entrysi değil bu. anlaşılmayı ummaktan bıktığım yorulduğum için sözlüğe ve ekip arkadaşlarıma vefa borcumdur.
selametle.tıbbiyeli itiraf

ilk defa bugün sözlükte içine karışmadığım kavgalar izledim. çok iyiymiş abi yo çekirdekleri tükettik yo yo

spor olsun diye entry girmek

paslanmış parmakları çalıştırmaktır. arada boş yapmanın kime ne zararı var ki?

tıpçıların düz yolda yürüyememeleri

engelli koşu seven bünyelerindendir.

edit: 2500. entrymi girmişim. bunun şerefine artı manyağı yapsanıza beni.*

edit 2: yaa çok tatlısınız teşekkür ederim birlikte daha on binlerce entrymiz olsun. sizi seviyorum.

defibrilator

aşıksan vur saza,
şoförsen bas gaza.

tıbbiyeli sözlüğün aşığı.

yazarların hoşlanmadıkları tipler

ayırt etmeden herkesin her hakkına her hassasiyetine dikkat etmeye, hatta yapabileceğim bir şey olduğunda savunmaya ve korumaya çalışıyorum ama herkesin her salaklığına ben maruz kalıyorum nedense. etrafıma topladığım duyarsız ve bana güvenip hazıra alışmış tiplerden nefret ediyorum. filmlerdeki gibi kaldırıp masayı fırlatıp defolup gitmek istiyorum sığ hayatlarınızdan. o güvendiğiniz dağlara kar yağdırıp halinizi izlemek vardı.

defibrilator

sözlüğün en yakışıklı erkeği. tam bir erkek. hırrrr miyaaauuv.

tıbbiyeli itiraf

sigarayı bırakmama ailem o kadar sevindi ki... ışığım kapalı, uyudum sanıyorlar ve bilin bakalım ne yapıyorum.

barones frozbit ile rakımsı şeyler

bilgisayarım bozulup durduğundan ertelediğim, bu akşam 21:30da bi aksilik cıkmazsa umarım yapacağım yayın.

20 şarkılık tamamı yabancı, çeşitli tarzlardan oluşan bi playlist hazırladım. beklerim.

korkulacak kişiler

sosyopatlar, narsistler, pasif agresifler, bir de ezilen, hor görülen kişiler.

Toplam entry sayısı: 870

tıbbiyeli itiraf

duyduğumdan beri hayat mottom:

"tanrım; bana değiştiremeyeceklerimi kabul etme huzurunu, değiştirebileceklerimi değiştirmek için gerekli cesareti ve aralarındaki farkı anlamamı sağlayacak aklı bağışla."

-dr.süreyya şeneldir-

ekmeği kes

gerçekten bir sinir krizi sonrası yaptıracağım dövme olacak sanırım. kilo veremiyorum.

tıbbiyeli itiraf

"ne zaman kırılsam birilerine,
sükut nakışlı hırkalar giyiyorum.
kıvrılıp da içimin denizlerine,
boş ver nasılsa öleceğiz diyorum."

edit: hikmet anıl öztekin

tıbbiyeli itiraf

arkadaşlar gecenin bir saatinde benim dışımda entry giriliyorsa ve az önce yazdığım eksileniyorsa bilin ki kimin eksilediğini bulmak zor olmuyor bilin istedim. ve aynen şöyle oluyorum:

kanka o sana bakmaz

saçlarım yana bir türlü taranmaz,
şort atlet ekmek almaya gidilmez,
defi der ki bu tiple evlat olsa sevilmez,
kanka o sana bakmaz.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

bir sene boyunca intern maaşını biriktirip size tektaş alan intern beyleri üzmeyin. hayır başıma gelmedi

ekmeği kes

gerçekten bir sinir krizi sonrası yaptıracağım dövme olacak sanırım. kilo veremiyorum.

bir insanı tanımak için yapılması gerekenler

hoşlanılan kişiye karışık kuruyemiş kasesi testi yapmak.


bilmeyenler için; kaseyi getirip beraber rastgele yemeye başlıyorsunuz. sonra bir bahane ile 5 dakika ayrılıyorsunuz odadan. geri geldiğinizde kasede çoğunlukla yer fıstığı, leblebi kalmışsa sınavı geçemedi. radyoda selam vermeden yazanları okuyanlar gibi sinsidir. yok dengeli homojen görünüm mevcutsa testi geçer. pamuklara sarabilirsiniz.*

sırtüstü diyince yüzüstü yatan hasta

tespit gibi tespittir. karnı ağrır muayeneye gelir sırt üstü yat dersin, yüz üstü yatar. zaten evden karın ağrısı ile gelirken tedavisini iğne olarak kafada belirlediği için sizi enjeksiyon yapılacak malum bölgeyle de dinliyor olması yüksek ihtimal zaten.

doktor çocuğu olmak

1. sınıftayken yurtta oda arkadaşımdı. şöyle söyleyim; laptoptan su bardağına, tost makinesinden diş fırçasına kadar ilaç firmaları ile toplu sözleşme imzalamış gibiydi çocuk. *

berika demir

adını buradan görüp merak edip baktım. sırayla yorum yapayım. madem herkese açık profil yapmış yorumlara da takılmaması gerekiyor zaten.

birincisi başlık sahibi arkadaşın dediği gibi memintolar tombikto değildir. dolguludur, suludur, maximizerdir, push uptır, wonderbradır...vs vs ama tombikto değildir. tahta da değildir. 80 b diyebilirim kabaca. ( büyüyünce öğrenirsin evladım tombiktoyu)

ikincisi burun güzel değil. yandan tamam düz iniyor kaydırak gibi değil ama önden bakılınca rahatsız eden bir şeyler var beni. simetri mi bozuk desem, yüzüne göre çıkıntılı mı kalıyor desem bilemedim? iphone x'deki notch gibi geneli bozmuyor ama dikkat edince rahatsız ediyor.

üçüncüsü dudaklar türk kızlarına göre kalın sayılır bazı fotolarda dudak sınırında ruj sürüp,bazılarında taşırarak sürerek daha büyük görüntü elde etmeye çalışmış gördüğüm kadarıyla çok abartı değil ama belki de şanssızlığı dudak kenarları hafif aşağı bakıyor olması. zaten fotoğraflarındaki konsept ciddi, kışkırtıcı, umursamaz yüz ifadesi ve bakışla kurgulanmış olduğundan bu da iyice üzgün smiley gibi dudak kenarlarına sahip olmasını sağlıyor + yapay görüntü veriyor dudaklara dolgu olsun veya olmasın. ek olarak kendisine önerim nude ruj daha iyi görünüyor. daha sık kullanabilirsin ama ne olur rujun tonunu cilt renginle iyi ayarla.

dördüncü ehhh kısa kesecem bıktım highlighter fotograflarının genelinde çok parlak ve keskin uygulanmış. daha kırık ve az miktarda highlighter kullanabilir. artan highlighteri da komitesine çalışırken önemli yerleri çizerken kullanır hem.

beşincisi ayak bilekleri -sizi de çok üzüyor biliyorum- malesef kalın :( iyi tarafı neyse ki kendisi de farkında bunun ve buna göre giyiniyor. ayakkabı seçimlerinden yola çıkabilirsiniz, bileklerin göründüğü fotolar da var bakabilirsiniz. ama üzülmesin plastik cerrahlar ayak bileklerindeki cilt altı dokuyu traşlayıp incecik ayak bilekleri yapabiliyor. kafasına çok takarsa yaptırır kısa bir işlem.

altıncısı yazmam şart değildi ama hasta gelmiyor şu saatte boşum ne yapayım* . sol kaş sağ kaştan daha yukarıda duruyor. benim için sorun değil sonuçta barbara palvin seven insanlarız ama bir tık, çok çok az inceltebilir kaşları.

sonuç: benim berika'ya fenomen olma puanım: 7/10

değerlendirme: kesinlikle tıp fakültesine göre standart üstü, amfiye,hastaneye girdiğinde dikkat çeker, adının anlamını hak ediyor ama burada ve haber kaynaklarında belirtildiği gibi bir durum yok. unicorn değil bilinsin.
her fakülteden en az 3-4 tane( fakültenin toplam mevcuduna göre artabilir) daha alımlı ve güzel kız bulabilirim size ama çoğu daha mütevazi, herkese açık profil ve hashtag yazmadıkları için bilinmiyor doğal olarak. kendisinin 60 bin küsür takipçisi olmuş son reklamlardan sonra. dediğim kızlar herkese açık profil yapsa 100 bini rahat geçerler ama çoğunun buna ihtiyacı yok. yıkar geçerler vallahi.

neyse yazıma son veriyorum artık uzun oldu nöbette boş kalınca. kendisine öğrencilik ve meslek hayatında başarılar dilerim.

sevilen kız vs seven kız

sonuç olarak ikisinden de trip yiyeceksiniz.

tıp fakültesinden mezun kızların evde kalması

seninle evleneceğine evde kalsın. kaldıklarını da düşünmüyorum.

21 nisan 2018 tıbbiyeli sözlük ankara zirvesi

şunu tus'un akşamı veya ertesi gün yapsaydınız orayı yıkarlardı be...

yere tükürmek

bir özgürlük ifade biçimi...

içerik kuralları - iletişim