ggnydia

Durum: 144 - 0 - 0 - 0 - 29.12.2016 17:24

Puan: 2300 -

3 yıl önce kayıt oldu. birinci nesil yazar.

O ye bebek
  • /
  • 15

bugün kendiniz için yaptığınız şeyler

ağda, tırnak bakımı, cilt bakımı. evet kendim için yaptım. depresyondan çıkmaya birebirdir tavsiye ederim.

hoşlanılan çocuğu görmek için hergün aynı kafeye gitmek

evet bunu da yaptım. ama ne yapayım çok güzel gülüyor be. bir gün uğramasam oraya, görmesem onu, gecem geçmek bilmiyor, yarın ne yapsam da gitsem diye bahaneler bulmaya çalışıyorum. tabi abimiz cool, ağırdan satıyor şu an, ama ben bir kere takıldım ona, taciz de saysa, peşindeyim.

s*kerler eşiği

çeşitli ilaçlarla geçebildiğim eşik. bende everest kadar yüksekmiş sanırsam. her şeyi düşün, herkese laf anlatmaya çalış, kafana tak tak tak... e artık tak etmeli insana ama yok ben insan değilim. doktora gittim en sonunda, dedim ablacım böyleyken böyle her şeyi düşünmekten delirmek üzereyim. sonra bana tatlış birtakım şekerler verdi sağ olsun. "eeeh s*kerler" deyip geçiyorum artık. kafam rahat.

bekaret

beyin kıt olunca bacak arasına da bakar, ağıza dişe de bakar. hayvan pazarından mal bakıyo sanki pezevenk. seviştiği bilinen bir kadını elde etmek ve sevişmek için türlü taklalar atan beyinsiz sürüsü, kalkmış ben bakire isterem diye çığırıyor ortalarda. sözüm meclisten dışarı, burada kimsenin sevişen bir kadınla sırf seks için beraber olmaya çalıştığı yok sonuçta değil mi?

edit: seks için kadınlarla birlikte olmaya çalışanlar malign.

idrar yolları enfeksiyonu

genellikle e.coli'nin sebep olduğu enfeksiyon türü. sık idrara çıkma ve idrarda yanma ile kendini gösterir. ileri boyutunda idrardan kan gelebilir.
allahın belası bir enfeksiyondur. ölümlerden ölüm seçersiniz sancıları yüzünden. (bkz: düşman başına)

28 kasım ufo olayı

sayesinde ortaya güzel capsler ortaya çıkmış trolleme

ifade özgürlüğü

evli erkeklerin yirmilik kadınlara yürümesi

tam olarak nedenini bilemediğim ama sıkça gördüğüm, duyduğum ve yaşadığım durum. abicim geliyorsun yanıma evliyim diyorsun, çocuğundan bahsediyorsun insan sayıp muhabbet ediyoruz sonra kalkmış ben senden çok hoşlandım akşam napıyorsun diyorsun. bu nasıl bir pişkinlik bu nasıl bir kendini bilmezlik?! evli erkek çekiciliği diye bir şey yok, onu siz uyduruyorsunuz. kandırmayın kendinizi.

edit: bir de bunların, çocuklarının videolarını gönderen versiyonları var, evden ırak. getir de çocuğunu lunaparka götürelim dememizi bekliyorlar sanırım ya da ay bundan bir tane de benle yapsana. çünkü gavatlık.

gurbet

gurbet acısını derinden hissettiren, gurbette bekleyen nazlı yarim varmışçasına hüzünlendiren, "bizi dost bildiklerimiz vurdular" kısmında "ulan ne kadar güzel tespit yapmış, herkesi dost bildiği vuruyor he" diye hayıflandığım özdemir erdoğan parçası.

bütsüz geçmek

henüz nasıl olduğunu deneyimleyemediğimdir. bu yıl inş cnm yhaa.
  • /
  • 15

dinlerin bitişi

galileo'yu oldurdukleri gun bitis sureci baslamistir.bilim ile din tamamen celismektedir.egitim arttikca dinlerin sonu yakindir.temel celistigi konulara ornek olarak dunyanin olusumu dunyanin sekli gunes sisteminin sekli ve en onemlisi evrimdir.

gercek islamı bilmiyor

kuranın anavatanı,kabenin sahibi suudi arabistan:
gercek islamı bilmiyor!
iran:
gercek islamı bilmiyor!
suriye:
gercek islamı bilmiyor!
ırak:
gercek islamı bilmiyor!
işid:
gercek islamı bilmiyor!
boko haram:
gercek islamı bilmiyor!
el kaide:
gercek islamı bilmiyor!
hizbullah:
gercek islamı bilmiyor!
avrupalılar:
gercek islamı bilmiyor!
amerikalılar:
gercek islamı bilmiyor!
fethullah gülen :
gercek islamı bilmiyor!
cubbeli hoca:
gercek islamı bilmiyor!


kim mi biliyor? tabiki biz biliyoruz. hıhı evet kimse bilmiyor,hatta anadilinde inen kendi memleketine inen adam bile bilmiyor,aaa niye şaşırıyorsun teblig edelim. turkce cevirileriyle biz anlıyoruz, onlardan cok daha iyi biliyoruz. turk islamcıları olarak bir tek biz anlıyoruz. yaşasın iyiki türkiye'de doğduk yuppiiii

donald trumpun bizlere birini hatırlattığı gerçeği

televizyonda seçim analizi yapan ak partili bir araştırma şirketi başkanının ağzından duyduklarım tebessüm etmeme neden oldu.

trump gerici birisi.
avam diliyle konuşuyor.
popülist söylemlerle oy toplamaya çalışıyor.
küfürlerle hakaretlerle konuşuyor.
entelektüel değil.

inanın bu analizi dinlerken konunun trump olduğunu bilmesem malum kişiye gidecekti aklım. adamın anlatırken yüzü bile kızarmadı.

sigara içen kız

kadının sigarası, makyajı, kıyafeti, kaç yaşında evleneceği, okuyup okumayacağı sizin ne manyak takıntılarınız var öyle yazık size.

onca dini eğitime rağmen halen dini reddedenler

bunun dini eğitimin süresiyle de niteliğiyle de alakası yok! inandığınız din sorunlu bunu kabul edin artık.aklına kelepçe takılmamış herkes er yada geç anlayacaktır.

binlerce yıl önceki insanların toplumsal düzeni sağlamak ve toplumu yönetmek için yazdıkları hikayelere inanıyorsunuz.bunların hiç bir tanrısal tarafı yok.hepsinin insan elinden çıktığı çok belli.

ateistler sayılarının artması için insanları daha fazla dini kutsal kitap okumaya yönlendiriyor, bu inananlar için bir utanç olmalı.

kandırıldık

şu sıralar gündemin birinci sırasında olması gerekirken , hiç konuşulmuyor, bütün medya ruhunu iktidara sattı.

türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı terör örgütü ile 10 yıllık ittifakını itiraf ediyor, "kandırıldık" diyor,allah affetsin bizi diye de ekliyor.

normal şartlar altinda, yani gerçek bir yargı sistemi olan bir ülkede bu açık bir itiraftır. adam gibi bir tanecik savcı olsa vatana ihanetten yargılanma sürecini başlatırdı. ülkedeki 240 ölünün sorumlusu,hrant dink cinayetinin sorumlusu,ve bu 10 yıllık süreçte sınavlarda ve cesitli kurumlarda hakkı yenilen milyonların sorumlusu, sadece allahın affıyla neden kurtulabilsin? o zaman hapse atılan insanlar da allah affetsin diye savunsun kendini,onlarin eksiği nedir?

neden binlerce insan sadece okuluna gittiği için bile işinden atılırken,fethullah gulenle bizzat stratejik ortaklık yapan, olimpiyatlarinda ona methiyeler dizen akp hükümeti hukuk önünde suçlu sayılmıyor? kaldı ki hükümetin sorumluluğu cok daha yüksek olmalıdır?

bugün herkesin konuşması gereken ama kimsenin dile getiremediği gercek durum budur. en azından ohal bitince,yargilanma gündeme gelmelidir,gundeme getirmeyecek partiler de kendine ben muhalefet partisiyim demesin.

Toplam entry sayısı: 144

kendini sevilmeye layık görmemek

günümüzde normal bulduğum eylem. sevgiyi para verip beslemek zanneden ailelerden geliyoruz. kaçımız babasına seni seviyorum deyip sarıldık? kaç kere sarıldık? sizi bilmem de ben yapamadım. annemle oyun da oynamadım hiç, dizine yatıp saçlarımı okşatamadım, yanına yatıp uyuyamadım. ablamla kavga etmediğim bir günüm bile olmadı. okul hayatlarımız zaten malum herkes kendi dalgasında, kimse kimseyi umursamıyor.
birisi bana iyilik yapınca ben korkuyorum. samimi davranınca geri duruyorum, ne çıkacak arkasından diyorum. yapılan iyiliği misliyle ödemem gerekiyor gibi geliyor. niye beni seviyor gibi yapıyor ki diyorum, ne gereği var değer vermediğini zaten biliyoruz. gün geliyor diyorum ki ben mükemmelim onlar çirkin, sonra bi bakıyorum bir paçavrayım sevilmeye nasıl layık olayım.

çilem doğan

“canım arkadaşlarım,

bir kadın isterse kendini doğurabilir. bir kadın isterse dağ başında bile kalsa dimdik durabilir. mücadele verebilir, sıfırdan başlayabilir. burada karanlık çöktüğünde yalnız hissetmiyorum kendimi. siz iyi insanlar iyi ki varsınız. kadın arkadaşlarım, hiçbir zaman kirpiğiniz yere düşmesin. alnınız hep dik; dimdik onurlu kalsın. bir kardeş olarak ellerimi avucunuzda hissediyorum.” sözlerinin sahibi.
(bkz: kirpiğimiz yere düşmedi hoşgeldin çilem)

en çok beğendiğiniz kitap kesiti

pek çok insanın hakkında konuştuğum için üzgünüm. bildiğim tek şey; size anlattığım herkesi biraz özlüyorum. bizim stradlater'ı ve ackley'i bile, sözgelimi. sanırım o lanet maurice'i bile özlüyorum. sakın kimseye bir şey anlatmayın. herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra. (bkz: çavdar tarlasında çocuklar)(bkz: j. d. salinger)

insanın büyüdüğünü anladığı an

tüm gece uyumadım. kalbimden boğazıma hücum eden anksiyetemle baş etmeye çalıştım. nefesim kesildi, ilacımı aradım. o aceleyle evden çıkarken yanıma almayı unutmuşum. yemek yemeyi de unutmuşum, üstelik midem bulanıyordu yemek düşündükçe. titreyerek uyumaya çalıştım. olmadı. biri sarılsın istedim, kimse kalmamıştı. alışacaktım, kimseye kızamadım. haklıydı herkes biraz. benim de gücüm olsa çıkarırdım herkesi hayatımdan. onca dostluğun üzerine yargısız infaza mı üzülsem, bana o yakıştırmaları nasıl yapabildiklerine mi, seçemedim. her ikisine de ayrı ayrı üzüldüm ufak bilinç kayıplarımdan ayıldıkça. güneş doğdu, bitmedi hiçbiri. geceden değilmiş, sabaha geçer demiştim oysa. evime gittim. duşumu aldım düşünmemeye çalışarak. ufak bi sandviç bir de kahve, kahvaltım. bir ısırık aldım, olmadı. sigaramı içip odama gittim ağlayarak. hiç zorlanmadım ağlarken, nemi kurumadan yüzümün, makyajımı yaptım. ne şişlik ne morluk hiçbiri kalmamıştı. tamamdım. büyümüştüm. kimse o gece neler oldu bilmeyecek. ilk defa anlatmayacağım kimseye. ses tonumu sabit tutmayı, ruh halimi yansıtan mimikler yapmamayı da öğrenmişim, halbuki hemen belli ederim hislerimi normalde. her neyse o an büyüdüğümü hissettim, yüzümden okunmayan acıyla inadına gülümserken insanlara.

tıpta şehir efsaneleri

burda 1. dönem zor, 2. dönem yata yata geçiliyo. sonuç: büt.

tanışmak istenen tıbbiyeli sözlük yazarları

kendimi bulamayıp üzüldüğüm başlık.

(bkz: tanısanız çok seversiniz aslında)

bunu yazarken düşündüm de ben de kimseyle tanışmak istemiyorum galiba.

sevişmek

bu camiada resmen tabu olduğunu fark ettiğim kelime. entrylerde geçince maligni eksik edilmeyendir.
güzel eylemdir sevişmek, desteklenmelidir.
ingilizcede (bkz: make love) kalıbının türkçe karşılığıdır. aşk yapmak, sevgi yapmaktır. yüksek oranda sevgi ve tutku içerir.

yarı açık ağız boş bakış kombinasyonlu poz

modellerin seksi pozlarından etkilenen ergenimizin sürekli kullandığı ve bunu yapınca kendini mükemmel sandığı pozu.

mesele mükemmel olmak değil yanlış anlaşılmayayım. mesele arkadaşımızın böyle (bkz: cool) olduğunu sanması. her neyse zaten malign alacağım. o yüzden kaptırıyorum.
sevgili, ergenliğini bitirememiş arkadaşım, lütfen kendine gel, kendin ol. gördüğün ve popüler olduğunu sandığın her şeye atlama, itici olabiliyorsun, lütfen (bkz: lütfen diyorum bak)
not: burada ergenlikten kastımın yaşla ya da eğitimle alakası yoktur; çünkü asistan olup buna devam eden eğitimli elemanlara rastlanmıştır.

evlenilmeyecek erkekler

25 yaşına gelip hala kendine bir yaşam amacı edinememiş, idealleri olmayan, "yaşamak çok anlamsız yeaaa" diye konuşmayı marifet ve büyümek sanan erkeklerle evlenilmez. zaten onlar evliliği de anlamsız buldukları için hayal kurmayın hiç sevgili arkadaşlarım. enerjinizi ve yaşama sevginizi tüketirler.

kuran değiştirilmemiş tek ilahi kitaptır

tabularını yıkıp, tarafsız bir şekilde, dinlerin gerçekliği konusunu araştıran kimselerin gülüp geçeceği cümle. başlığı okudukça bile bi gülme geliyor, ciddiyetimi kaybediyorum. bunca insanın buna nasıl bu kadar körü körüne inandığını ise aklım fikrim almıyor. bir zamanlar ibadet ederken göklere uçan ben bile o zamanlar kuranın değiştirilmediğine inanmıyordum.

dindar olduğunu her yerde belli etme hastalığı

(bkz: ateist olduğunu her yerde belli etme hastalığı) şeklinde bi yorumu anlamıyorum arkadaşım.
ramazan vakti oruç tuttuğunu belli etmek adına "ya niyetli niyetli küfrettirecekler insana" "hiç saygı kalmamış, eskiden böyle miydi, kimse sokakta yemez içmezdi ramazan vakti. ayıptır oruç tutuyoruz" "of çok susadııaam iftar olsun artıaaak" şeklinde yorumlarını sıkılmadan çekinmeden bağıra bağıra sokakta dile getiren insanlarımızda olduğunu düşündüğüm rahatsızlık. tıbben bi zararı olmadığı düşünülür lakin siz bir köşeye sinmiş sigaranızı içerken bu hastalıktan muzdarip insanlarımızca linç edilme olasılığınız düşünülürse tıbben de parazitlik şeklinde yorumlanabilir. zira onlar sinirlerini atıp yaşam döngülerini sürdürürken siz giderilmesi mümkün olmayan hasarlar alabilirsiniz.

kuran değiştirilmemiş tek ilahi kitaptır

tabularını yıkıp, tarafsız bir şekilde, dinlerin gerçekliği konusunu araştıran kimselerin gülüp geçeceği cümle. başlığı okudukça bile bi gülme geliyor, ciddiyetimi kaybediyorum. bunca insanın buna nasıl bu kadar körü körüne inandığını ise aklım fikrim almıyor. bir zamanlar ibadet ederken göklere uçan ben bile o zamanlar kuranın değiştirilmediğine inanmıyordum.

akp

akla, çeşitli cinsiyetçi küfürler getirir.

4 kasım 2016 hdplilerin gözaltına alınması

bunun sonucunda, şimdi ben de darbe yapıyorlar diye sokağa düşebiliyor muyum yani; öyle bir hakkımız var mı sayın yönetici? ne bileyim kendimi bir polis arabasının falan önüne atsam mesela, daha sonra 'halkım oy verdiği partisini koruyor, milli iradesini ortaya koyuyor' diye desteklenecek miyim devlet yöneticileri tarafından?

muhaliflik adına terör örgütlerini destekleyen zihniyet

başımızda bizi yöneten terörist zihniyeti %50 destekliyor. ben türkiye cumhuriyeti'nde kürtmüşüm, hdp'yi desteklemişim çok mu?

içerik kuralları - iletişim