uzak durulması gerekenler

insanlar

lütfen pesimist demeden önce bir düşünün, başınıza gelen her türlü haksızlıkları, belaları, üzgunlukleri, kalp kırıklıklarını, acıları, kayıpları... hayatınızı köklüce değiştiren o anları, yüzde kaçı insan kaynaklı? yüzde kaçı aslında birilerinin keyfi yüzünden başınıza geldi?
lider deterjanların bile çıkaramadığı yağ lekesi *
menfaatçiler, her zamanın insanları, bukalemungiller
başkasından yapmasını istemediği bir şeyi kendisi yapan insanlardan. sigara içen doktorun hastasına sigarayı bırakmasını söylemesi gibi.
temizlik yapılırken evden komple uzak durulmalı. bir bahane bulup koşarak uzaklaşılmalı.
yere tüküren/balgam atanlar.insallah bigun size de birileri tükürür hatta balgam atar.bunun cinsiyetle alakası yok ama bugün yere tüküren hatta tükürüğünü fışkırtan evet fışkırtan bi kadın gördüm.aşşırı mide bulandırıcı.pis, toplum sağlığını hiçe sayan umursamaz insanlar.
yalnızlık. günlük hayattan ne kadar uzaklaşırsanız, o kadar algılarınızda bozulma olur. kendi kendinize kuruntulu bir insan haline gelirsiniz. abartılı duygulanır, abartılı tepkiler verirsiniz. halbuki beyninizi günlük meşgalelerle oyaladiginizda, insanlarla daha fazla etkileşime girdiğinizde daha sağlıklı tepkiler verirsiniz. malesef tıp fakültesi öğrencileri olarak hayatımızın önemli bir dönemi tekbaşınalık ile geçiyor, kendi kafamızda kurduğumuz dünyamızda bozulmuş çağrışımlarımızla mahvolup gidiyoruz.
konuştuğu her şeyin ucu cinselliğe dokunan insanlar.
histrionik kişilik bozukluğu olan sevgili.(bkz:histriyonik kişilik bozukluğu)
yolun ortasından aheste aheste yürüyenler
atm de inatla olmayan işi oldurmaya çalışanlar
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim