sosyal mecralarda sürekli kendi reklamını yapan, kendi iddiasına göre doktorlar için çok şey yapmış olan ama dişe dokunur bir şeyine şahit olmadığım, sitesine daha fazla ziyaretçi çekebilmek amacıyla devlet hizmet yükümlülüğü kurasının özel gruplarında kişilerin diyaloglarını içeren ve doktorları küçük gösteren, aşağılayan bir haberimsi yayınlayan şahsiyet.tus analizleri adı altında cerrahi branşlara ilgi azalıyormuş, dermatoloji ,ftr gibi branşlara ilgi artıyormuş tarzı doktor anneleri ve yakınlarının günlerde pasta arası yaptıkları muhabbetleri önümüze analist gibi sunması yok mu o da ayrı bir hikâye.meslektaşlarından gelen bunca tepkiye rağmen de sitesine gelen ziyaretçi sayısından memnun ki hâlâ haberi yayından çekmiyor. yanlış yaptığını kabul etmek de erdemdir, tabi erdemin ne olduğunu bilene..bazen derdim ya da inanmak isterdim doktorun doktordan başka dostu yoktur diye de iyice anladım ki doktorun doktordan başka düşmanı yok, ne yapıyorsak kaf dağının ardına sakladığımız egolarımız ile kendimize yapıyoruz.Edit: yukarıdaki cvyi okumadan yazdım bunları da okuyunca `dunning-kruger etkisi`'ni daha iyi anlayabiliyorsunuz. özellikle niteliksiz insanların niteliklerini abartma eğilimi maddesi..
doktorlara yönelik mesleki itibarı zedeleyici haberler yapmakta ve karşı çıkanlarla münakaşaya girmektedir.

ayrıca, avukatı da varmış.

ona göre.
70.dhyde site ayrılığını 'ben bu işi çözerim' diyerek kendi kendine meseleye atlamış sonra da çözememiş kişidir. Öncesinde pek takip ettiğim tanıdığım biri değildi. Dünkü avukat muhabbetini de yakalayamadım ancak 70.dhy süresi boyunca gruptaki hali hareketini gözlemlediğim kadarıyla biraz kendini beğendiğini söyleyebileceğim doktor. Ortada onu ilgilendiren bir mesele yokken sürekli dahil olmaya çalışması, verdiği bilgilerin dişe dokunur bi etkisinin olmamasının bir yana büyüğümüz olarak gerilen ortamı sakinleştirmesini beklerken yangına körükle gitmiştir.

Ayrıca haberi yapmasına karşı olmamakla birlikte amacının ne olduğunu, ne yapmaya çalıştığını da anlayamadım. 70.dhynin içinden biri olarak ben bile haberin dilinden bisey anlamamışken tüm tıp camiasına hitap eden bir sitede, sözlüklerde yazılanları kopy paste yaparak adam akıllı bir açıklama bile koymadığı bu kelimeler bütününden insanlar ne anladı gerçekten merak ediyorum.
Nedense hiç hoş gelmiyor bana. Pek hazetmiyorum. Sürekli ünlem kullanması da gülünç geliyor. Bugünkü paylaşımı mesela; "hem tıp öğrencisi! hem futbolcu!". Ne var ünlemde bu kadar yani. Habere konu olan arkadaş bu sene sınıfta kalınca ikisinden birini bırakacak zaten ne yani bu reklam.Tanım: sosyal medyatik uzman hekim kişilik!!!
tarafsız tusanalistim diyor ama her platformda tustime reklamını yapıyor. para almadan yapmıyordur eminim. avukat olarak tustime avukatlarını kullanıyor diye duyum aldım... dürüst olsa açıkça ifade eder evet reklamını yapıyorum diye ama neyse...