uzun saçlarını kısacık kestiren kız

feminist neyim olmuştur belki çok da şeetmemek lazım
tercih meselesidir. belki bakımı zor geliyor belki öyle seviyor ama ayrılık, depresyon vb durumlardan dolayı ise anlam veremediğimdir. neden kıyıyorsunuz yahu? asıl saçlarımın gittiğine üzülürüm o durumda.
bir zaman sonra uzun saclarini ozlemle ve bir miktar pismanlikla anar..
kalbinin kırıklarını aldiriyordur
değişiklik olsun diye kestirmiş olabilir. kızlar hayatlarında değişiklik yapmak istediklerinde ilk önce dış görünüşlerinden başlarlar daha sonra geri kalan şeylere çeki düzen verirler.
çok sinirli olduğu bi an terletip ensesine yapıştılar diye sinir olup saniyeler içinde verdiği bi kararla en yakın makası eline alıp saçını avucuna dolayıp çat diye kesmiş olabilir. sonra da insana benzer bir hali kalmadığı için kuaföre toplattırmış daha o kadar kısaltmıştır belki de.
pişmanlığını uzun süre atlayamayan kızdır.
ilk kestirdiğim zaman ağlamış olmamı saymazsam sonrasındaki severek kullandığım saçtır. bu şekilde olmasını sağlayan şey ise aldığım olumlu yorumlardır tabiki
canının istediğini yapan kızdır.
özenerek uzatılmış, anne sevgisiyle bakılmış, hacim verilmiş ve profesyonelce taranmış düzgün saçlarını kendinden emin bir şekilde rüzgârda savurarak geçen kızın yanındaki arkadaşıdır.
  • /
  • 5

içerik kuralları - iletişim