görsel
Yaşadığım mağduriyeti paylaşmak amacıyla bu başlığı açıyorum.

Daha ucuz olması nedeniyle birkac ay once `turkcell`den vodafon'a faturalı hatta geçtim. Aslında ödediğim ücret değişmedi ama paketimin içeriği arttı.

Neyse hiç paketi aşmamama rağmen fatura 15-20 tl yüksek geliyor. Müşteri hizmetlerini arayıp soracağım ama o da paralı olduğu için sinir oldum aramak istemiyorum.

Nasıl bir hizmet anlayışı müşteri hizmetlerini paralı yapar? Zaten kimse orayı arayıp yarım saat bekletilmek için can atmıyor.

Ayrıca turkcell'de 4.5g'ye geçmemiştim. Vodafon'da ise hattım direk 4.5g'ye açık geldi. Daha hızlı olmasını bekliyordum ama turkcell'in normal interneti vodafone 4.5g'den cok daha hızlı ve sık sık internetin kesilmesi problemi yaşıyorum.

Son olarak internette `online self servis` diye bir hizmet yapmışlar orada da paketimi aşmadigim ekstra bir sey kullanmadığım yazıyor. Ama fatura hala olması gerekenden 15-20 tl yüksek. Ayrica hattı yeni almama rağmen 2014te ödenmis faturalarıma ulaşabiliyorum?!?!?!

Boyle kotu bir hizmet görmedim. Turkcell'i çok özlüyorum

(bkz:tülay geri dön)

Edit:1 yıl taahhütname imzaladım. (bkz:cahildim dünyanın rengine kandım)
Her tl yuklemeye gittigimde sistemlerinin bozuk oldugunu ve nakit alamayacaklarini soyleyen telekominasyon sirketi. Bir keresinde tam 5 gun ust uste gitmis sonuncu gun anca yatirabilmistim. ama gel gor ki turckcell'den ucuz ve turk telekom (Avea)'dan daha iyi cekiyor tam ogrenci isi
Ailemdeki bireyleri dolandıran şirkettir ne faturalar ödediler sebebini bilmeden neti de oldukça yavaş taahhütlü kullananlara allah sabırlar versin

en iyisi (bkz:turkcell) neti hızlı paketler de çok abartılmadığı sürece yetiyor
Eğer sözleşmeni yeni yaptıysan sadece bir kaç aylık bedeli ödeyip tekrar Turkcell'in güzel bir tarifesine geçebilirsin. Onlar kaybeder.
Bugün itibariyle kendi sistem hataları yüzünden faturama eklenen açma kapama bedeli üzerine Tazminatı neyse ödeyip çıkmaya karar verdiğim dolandırıcı şirket.Edit: Taahhütnameye göre hesap edince ~800 tl ceza çıkıyor. Gelmeyin arkadaşlar tünelin ucu...
Bu operatör yüzünden arkadaşlarım( ismi lazım değil baş harfi zerdusck) sen mağara da mı yaşıyorsun falan diyor,çekmiyor abi turkcell ne güzel çekerdi bu vodafone çekmiyor
vodafone pişmanlıktır. tt den geçtim 2 ay önce. ankaranın göbeğinde evimde 3. katta tel çekmiyor! hiçbir cözüm yok . 1yıl taahht verdim. lanet ediyorum. vodafone geçmeyin geçirtmeyin!