Isim tc tum girdigim bilgiler dogru olmasina ragmen tc yi kontrol et diyor.sorun neyden kaynalaniyor olabilir acaba
sanıyorum atamaya katıl seçeneğinde bir tckimlik sıkıntısı mevcut, doğru girilse de kabul etmiyor.
doktoratamaları.com ile olan fark konusunda bir açıklama iyi olacak. zira onlar da devam ediyor ve akdeniz tıp bu doktoruz.com a katılmayacağını söyledi
üye olmayanların sürekli "ama tc kimlik bilgilerimizi vermek istemiyoruz"yankılarından sıkıldığım site.Bi bitmediniz amq diyesi geliyor insanın. Tc kimlik numaranızla banka dolandıracaklar he gülüm
'her sene mi sürekli sorun çıkartan insan çıkıyor yoksa 70. döneme mi özel bu insanlar 'şeklinde kafamda soru işaretleri belirmesine neden olan efektif kullanılabilirse hekimlerin genel kuraya kalmaması için yetecek hatta artacak internet sitesi. bunca yükselen sese bunca uğraştıran insana rağmen yazıp yöneteninin hala 'e sizle mi uğraşcam be ne haliniz varsa görün madem öyle' dememesine şaşırdığım oluşum. hakkımızda hayırlısı ne diyelim insanla uğraşmak zor.
sahibinin sürekli ben işi hayrına yapıyorum diye beyanatta bulunduğu site.Yahu kardeşim hiç kimse sormuyor mu madem hayrına yapıyorsun, hiçbir kazancın olmuyor niye ortaklık kuruyorsun başkasıyla. hayrına yapılan işin ortaklığı olmaz, ortaklık sadece kazanç getirecek işlerde olur hayır işlerinde olmaz.kayıt olurken kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesinin 6. maddesi ne diyor: doktoruz.com web sitesi, ürün veya hizmetlerinin tanıtımına destek verdiği firmalar ile kullanıcılarının bilgilerini paylaşmamak koşulu ile çeşitli tanıtıcı e-posta gönderimleri yapabilir.peki 4. madde ne diyor: doktoruz.com burada yazılı maddelerin içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. İmkanlar elverdiği ölçüde bu değişikliği çeşitli kanallardan duyuracaktır.yani ben buradan istediğimi yaparım, senin bilgilerini de, kimlik numaranı da e-postanı da paylaşırım bu maddeyi koyarım sana açıklama yapmak zorunda bile değilim imkanım elverdi duyurmaya diyor. imkanın elvermesi ne demekse. akılları sıra hukuki olarak kendilerini haklıyorlar. kendilerini işbilir sanıp işbilmezliğin daniskasının âlâsı.hizmet-düşünce güzel olabilir ama ölmüşlerimin ruhuna fatiha tarzında yapılan bir hayır işi değil kesinlikle. sürekli ben bu yatırımı yaptım, para harcadım bilmem ne naraları atmaya gerek yok. bir hizmet veriyorsan karşılığını iste bu zırvaları bırak ama.ha bir de mottosu yok mu ona ayrı kıl oluyorum "bir tek hekimin istediği yerde görev yapmaması hepimiz için ciddi sorundur". madem öyle 70. dhy gibi yüksek sayıda hekimin katıldığı bir atamayı onlarca doktorun ricasını kırmayarak "hayrına" iş yaptığın ortağınla bir araya gelirdiniz tek sitede devam ederdiniz ama ne yaptınız dinlemediniz çünkü çıkarlarınız bir yerde çatıştı. hayır çıkarları tabi başka kazancınız yok.kısacası samini olun arkadaşlar. kimse yemiyor bu numaraları. üye olan arkadaşlar da bilgileriniz ilaç firmalarının elinde yalama olduğunda bu sözlerimi hatırlarsınız genel kuraya düştüğünüz mecburi hizmetinizde.
Kendi topuğuna sıkmış sitedir. Zamanında atama sorununa çözüm bulmuş sitenin(doktoratamalari.com) ekibinden ayrılıp, birebir aynı siteyi kurduktan sonra "emeğimin karşılığını alamıyorum yaa" deyip siteyi ücretli sisteme geçiren sahibi var.
edit: Tekrar ücretsiz sisteme geçtiğini açıklamış, bağış üzerinden devam edilicekmiş. Binlerce insanın bir kişinin ağzına baktığını gösteren ibretlik durum aslında. Şöyle birkaç doktor birleşip benzer site oluşturmasını ciddi ciddi düşündürüyor, en azından daha güvenilir olur.