Tıbbiyeli Radyo Yayında!

yapınca iyi hissettiren anlamsız şeyler

kurtuluş parkı'nda 70lik ninelerle sabah sporu. mart-nisan ve eylül-ekim aylarında bahçelievler'den tunalı hilmi'ye yürümek. yedinci cadde'de bir yere oturup caddeden geçen insanları izlemek.
• plansız, bir anda ve öylesine sevişmek ve akabinde hiçbir şey olmamış gibi devam etmek.
• kediye mama koyduktan sonra dibine yatıp yiyişini izlemek.
• sabah 06.00'da kalkıp 06.01'de yüksek sesle savatage dinlemek.
• sokakta sikik gitarıyla müzik yaptığını zanneden avellerin önüne 5 kuruş atmak.
• beta, omega, feminist, solcu, meriç ve sjwlerle politically incorrect ve seksist dille kafa bulmak. küfür etmek. bağırmak.
• iki kişilik filtre kahve hazırlayıp hepsini tek içmek. iki kişilik yemek hazırlayıp hepsini tek yemek.
• premolar dişlerimin cusplarını saymak. molar dişlerimde carabelli tüberkülü aramak. dişlerimdeki streptococcus mutans'ları öldürmek.
• ve süper mario'da mütemâdîyen another castle'a yol almak.
diş fırçaladıktan sonra su içmek.
inanılmaz iyi hissettiriyor.
biriyle selamlaşıp öperken 2 kez değil de 3-5 defa öpmek. ben değil de bazı kesimlerde rastladım buna. iki yanağımız var birer kez öpsene işte. "bir onu, bir onu, dur öbürünün hatrı kalmasın, bi tane daha" diye diye yediniz bitirdiniz insanların yanaklarını. şey gibi bu, trafikte de önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakarız ya onun gibi herhalde.
telefonla konuşurken bir şeylerle uğraşmak.

elimizde kalem varsa bir şeyler çiziktirmek veya gömleğin sökük ipiyle oynamak vs gibi. ama kesinlikle bilinçdışı yapılıyor bence tüm bunlar.

başkasını izlerken fark ediyorsun; adamın elinden kalemi alıyorum ama tekrar benden geri alıp çiziktirmeye devam ediyor aksjdh. farkında değiliz gerçekten çünkü bir seferinde elimde makas varken konuşmaya dalmışım, etraftaki kağıtları hafiften kırpa kırpa en son nüfus cüzdanıma yeltendiğimde uyanmıştım duruma. bir de anlamsızca yürüyerek konuşma mevzusu var. araştırılması gereken konular bunlar.
defekasyon,miksiyon,çayın ilk yudumu... ama bunlar anlamsız değil hayatın anlamı. bir defekasyon yapma stoma olsun düşünsene. allah korusun.
karşımdaki boş insanı kendimi tutamadığım bir şekilde fazla ciddiye alıp,kendisini önemli hissettiriyorum.yeri geldiğinde bildiğim bir şeyi danıştığım bile oluyor.neden yaptığımı ben bile bilmiyorum.hastalık galiba...

içerik kuralları - iletişim