yazarların aldığı en düşük not

  • /
  • 12
şahsımın tıp fakültesinde değil, ilkokulda iş eğitimi dersinde halı dokumayı gereksiz bulup reddederek aldığı nottur.
---spoiler---
05 almıştım onda da.
---spoiler---
lisede geometriden 10 almıştım. yazıyla on. sonrasında çan eğrisiyle 25'e yükselen notum, 5'lik sistemde 1 almak için gereken 26 barajını geçemeyip boynu bükük bir 0 bırakmıştı bana. sonrasında ikinci dönem ortalamayı biraz düzeltmiştim neyse ki. ama hala hocanın notumu gözümün içine bakarak fısıltıyla söyleyişini unutamam. herkesin notuna kahkalar atan 'ahmet 45 auuuw, ayşe 52 hiiiii' diyen ben, benim notum okununca önce kahkahayı basmış sonrasında dumur olmuştum.
13 puanlık pratik sınavdan 11 ve 87 puanlık teorik sınavdan 12 yaparak toplamda 23 aldım. ilk başta suçu baraj sistemine attım. sonra hesapladım baraj olmasa da zaten düşük alacakmışım
42 tabiki ilk anatomi komitesinden
lisede edebiyattan 55 almistim. cok iyi hatırlarım.
zamaninda fen bilgisinden 03 almistim sonra hoca karneme 3 dusurunce annem neden sozluyle 5 dusurmedi diye hocaya sinirlenmisti.
lise 2 trigonometri yazılısında 3 almıştım 5 üzerinden değil 100 üzerinden. (bkz: hocam kağıdıma bakabilir miyim) (bkz: 97 puanı nerden kırdınız)
teknoloji tasarım dersinden 0 almıştım, karneme de 2 gelmişti ta 7.sınıfta. sonra okulu, hocaları niye sevmiyorsun?
lise 2deyken 35 almistim cografyadan. sinifta da en yuksek not 50 kusur bir seydi yanlis hatirlamiyorsam. (bkz: fen lisesinde en zor dersin cografya olmasi)
  • /
  • 12

içerik kuralları - iletişim