yazarların nick hikayeleri

  • /
  • 14
hem mitoloji hem de astronomi heveslisi olduğumu belli etmenin en kolay yolunu ararken bulundu andromeda.
o kadar tıp heveslisi olsaymışım da tıpla ilgili bir nick de arasaymışım keşke. (bkz: yazarların mezun olamama nedenleri)
küçükken oturduğumuz sitede sokak kedisi vardı. kendisi turuncu sarı renkli iri yarı bir kedi olup, en sevdiği şaka çöp kutusundan fırlamaktı. işte ona biz yavru goril derdik.
elbette minnoş bir kediseverim. (gorilleri de severiz ama goril sever değilim malesef)
baska bir sozluge uye olurken kullanici adi ariyordum sagda kosede bir reklam vardi super fikir diye dusundum.(bkz: buyuk beymen indirimi)
görünce bir an utandığım başlık. sonra düşündüm ve dedim ki "daha güzeli olamazdı"

adı güzel, kendisi sıcak, insana doyum sağlıyor, sarı..
çok sevdiğim bir şiirin çok sevdiğim bir dizesinde bahsi geçen ablamızdır jezabel(jezebel). attila ilhan bey bu şiiri yazarken "jezebel's kiss" adlı filmdeki anlat anlat bitiremeyeceğim başrol oyuncusu jezebel'den ilham almıştır. ama tarihte asıl önemi olan jezebel israil kralı ahab bey'in hanımı olan kötü yürekliliği ve çekiciliğiyle epeyce ün salmış bir hanımdır.
(bkz: uzun hikaye sözlük bunları sonra konuşuruz)
özel bir hikayesi yok beğendiğim bir filmin ismi.
adım gibi sever keratayı (bkz: swh)
aptalım ama maydanoz değilim
bir arkadaşımın oynadığı online bir oyunda (ismi urban terör gibi bir şeydi) kullandığı nicki. baya da iyi oynardı. takımlardan davet falan alırdı. ondan çaldım sözlüğe üye olursa ona sürpriz olacak *swh
"şapka" kısmı uzun hikaye ama zürafalar en sevdiğim hayvanlardır. zürafalar çok troll hayvanlardır, zürafalar çok sevimlilerdir, zürafaları sevelim sevdirelim
  • /
  • 14

içerik kuralları - iletişim