yedi numara – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
4 genç kız ile 2 genç erkeğin tesadüfler sonucu Aynı evde kalmaya başlaması, ev sahiplerinin Öz anne babayı aratmaması ise diziye ayrı bir renk katıyor. Çocukken bu diziyi izlemiş insanın samimiyeti bir başka oluyor nedense.
İnsanın içini ısıtan naif dizi. Onun gibisi bir daha gelmedi. Yalnız finaliyle üzmüştür. Yanlış hatırlamıyorsam tüm bunlar mahallede bir komşunun camdan bakarken kurduğu hayaller temalı bir final yapmıştı. Bu dizi bunu hak etmiyor. Son olarak haydar'la recep'ten gelsin

"Dağlar taşlar kurtlar kuşlar

kavlini tutmayanı cadılar dürtüşler"
her bölümde Ayten mi daha güzel yoksa rüya mı daha güzel diye düşünerek karar veremediğim dizi :)
Bu diziyi izlemiş insanlar genelde daha keyifli daha kalender daha hoş sohbet insanlar oluyor . Benim gibi çocukluğu lise dönemi böyle güzel diziler ile geçmiş insanlar ile şimdiki diziler ile büyüyen nesil arasında elbetteki ciddi bir kuşak farkı oluyor olacak da..
Özlediğim mükemmel dizi. Oyunculuk, senaryo herşeyiyle dört dörtlüktü bence. Keşke ona yakın kalitede bir şeyler görebilsem.
aaa öyle bir dizi mi vardı diyen arkadaşlarıma şaşkınlıkla bakmama neden olan dizi. 7 numara ya hani aynı evde kalıyolardı, haydar recep ayten vardı hatırlamadın mı?