yemek sepeti

tembellik yapmak istediğim zamanlarda anne şefkatiyle beni besleyen, başarılı bulduğum site/uygulama.

son zamanlarda puan, rozet toplama, muhtar adaylığı gibi olaylara girerek sipariş sayısını arttırma taktiğine gitmiştir. işe yarıyor mu bilmiyorum, bende pek etkisi olmadı ama.

siparişiniz geciktiyse veya başka bir sorun varsa canlı yardım kısmından destek alabilir, restoranı arayıp size bilgi vermelerini sağlayabilirsiniz. ayrıca restoranlara puan verilmesi de güzel bir yönü bence.
hem restoranları hem müşteriyi hem de kendilerini sevindirmiş; ciddi mânâda önemli bir girişimcilik örneği olarak gördüğüm web site. tam olarak bilmemekle birlikte sanıyorum ki türkiye'de bire bir örneği kendisinden önce yoktu; bu nedenle orijinal bir çalışma.
sipariş vermeden önce yorumlara puanlara bakıp ona göre karar veriyoruz, gecikme ya da herhangi bir sorunda canlı yardımla görüşüyoruz daha ne olsun
yemeksepeti garip bir yer insanı ya obez yapar ya da fakir.
allahın belası uygulama. insanı hem obez yapabiliyor hem de fakir. 2019 planlarım içinde yemek sepetini silmek de var ama henüz başarıya ulaşamadı...
getir uygulamasının alanını daraltan yeni girişimiyle(bana bi) beni şaşırtmıştır. ihtiyaç belirlemede ve istanbul'daki zaman yokluğunda oldukça mantıklı bir uygulama
sipariş verip memnun kalmayan müşterilerin yazdığı eleştirilere restaurantlar tarafından yazılan laubali yorumlara müsaade eden site.

türkiye'de yazılımsal alanda tutan en iyi projelerden biri aynı zamanda. yaklaşık 600 milyon dolara delivery hero'ya satıldıktan sonra sahibi de firma çalışanlarına 27 milyon dolar dağıtarak jest yapmıştı.

sahibi nevzat aydın da şu an melek yatırımcı olarak hayatına devam ediyor.
artık kullanmayı bıraktığım ya da en azından minimuma indirdiğim site.

müşteri açısından bakıldığında çok büyük kolaylık sağlasa da tanıdığım birkaç işletme ile konuştuğumda işlerin diğer yüzünün hiç de iyi olmadığı gördüm. işletmelerden alınan yüzdeler küçük işletmelerin boynunu bükerken; kfc, mcdonalds gibi büyük işletmelerin normalden pahalı satmasına sebep oluyor.
artık joker çıkmadığı için kendisine küstüğüm sipariş uygulaması. sağlıklı beslenmem için bir işarettir belki de bu.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim