yeni tasarım

wowww ^^ dedirtmiştir. ışte şimdi sözlük sözlüğe benzedi.

ama ben olsam kırmızı kullanmazdım.

edit: flately ya da default en güzeli olmuş bence.
uzun zamandır gelen isteklerin çoğu gerçekleşmiş, emeği geçenlerin eline sağlık çoğüzel olmuş.
bence eskide güzeldi.
buna alışmam zor olacak.
görüntü olarak eskiye nazaran daha güzel
çok süper kırmızı olması daha bi iyi
emeği geçenlerin eline sağlık. kırmızı sevmeyenler tema seçeneklerini profil ayarlarında bulabilirler.
modlar, dixi'yle yazışmalarımı silmişsiniz, olmadı bu.
yazı tipinden sözlük logosuna, avatar eklemeden arama butonuna, bildirimlerin gelme biçimine kadar en ince ayrıntısıyla çalışıldığına tanık olduğum çalışma. özellikle yazarların yazdığı tüm entrylerin profillerine girince görülebiliyor olması, tema uygulaması, sayfalar arası geçişlerin kolaylaştırılması beni ayrıca mutlu ediyor. sözlüğümüz artık çok daha modern bir görüntüye sahip. emeği geçenlerin eline sağlık.
(bkz: muhteşem)

şu anda yeni alınan telefonun orasını burası inceleyen heyecanlı çocuklar gibiyim. "şuraya basınca noluyo, burada ne varmış" diye diye keşfediyorum. editler gelecek elbette.

şimdilik uzatmadan harika olmuş diyeyim, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

primer edit: ilk merak ettiğim şey "tüm entrylerime ulaşabiliyor muyum?" oldu. evet evet evet! inanamıyorum sayın seyirciler! nostalji başlasın, junior hayatperest neler yazmış biraz dalga geçelim hahahah.

seconder: kendi entry'mizi benignleyemiyoruz artık bu kötü haber.* ha bir de benign tabiri de kalkmış galiba; artılanan demem gerekiyor sanırım. olsun, ziyanı yok. güzel bir gelişme.

daha kötü haberse en beğenilen entry'm artık bir antikaya dönüşmüş vaziyette; çok değerli ama zamanının popülerliğini yitirmiş, biraz boynu bükük ama gururlu.

(ebkz:#10670)
harika olmuş. ilk gördüğümde yanlış bir siteye girdim sandım, sayfayı yenileyince kırmızı beyaz tasarımda tıbbiyeli sözlüğü görünce acayip mutlu oldum.
(bkz:belediyemiz çalışıyor)
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim