yine mi mağdur oldunuz – Tıbbiyeli Sözlük
gördüğüm en cringe argümanlardan. yapılan bir haksızlığı eleştirir elestirmez anında böyle tepki veren dallamalar oluyor. tabi bunları gerçek hayatta çok görmesem de o an suratlarına bir tane vurup yok knk bak bu sefer sen mağdur oldun diyesim geliyor.

ciddiyim bu so called argüman adamı ekstremist yapar o kadar kansiz bir argüman. hayatimda birine haksızlık yapmaktan korktuğum kadar korktuğum az şey var ama bu argümanı görünce biz de bunları mağdur edelim sonra bu sefer onlar mağdur olduk diye aglasinlar diyesim geliyor.

zaten abi ben anlamıyorum. normal hayatta hiç aklıma bile gelmeyen konular bu sosyal medyada orospu evlatlarının bize sovmesiyle camiye kadar girip hakaret etmesiyle benim yaşamıma da giriyor.

içinde zerre imanı olan adam dinden en uzak yaşayan adam bu reddit'teki bazı şerefsizlerin yazdıklarını yaptıklarını görünce yine müslüman olduğunu hatırlar savunmaya geçer. zaten baskının müslümanlar içinde işe yaramamasinin belki sebebi bu. picler baskı yaptıkça hakaret ettikçe normalde dinle alakası çok az olan adamın bile aklına müslüman olduğu geliyor. ahmet kaya baskilari görünce ne diyor şartlar ve koşullar ne olursa olsun kimse annemin başındaki başörtüye karışamaz. halbuki adamı kendi hâline bıraksan belki bir daha ağzına dinle alakalı bir şey almayacak.