yoklamadan kalmak

özellikle temeldeyken korktuğum hede. her komite öncesi yusuf yusuf olurdum.

kliniğe geçince öyle bir durum söz konusu olmuyor pek.
bizim okulda olmayan şey. arada bir göz korkutuyorlar dekan değişti diye ama yemezler.
solmaz hanım zahmet edip girecek de oooo iki yıldır perşembe günleri okula gitmiyorum zaten.
bizim fakültede devamsızlıktan bırakmazlar. sadece bazı hocalar sözlü sınava kendi dersinin yoklama kağıdıyla gelir. dersine girmeyene özellikle seçerek notta yazmayan ama derste söylediği şeyleri sorar. ve yoklamadan kalmış olursun.
değil derse girmediğim için yoklamadan kalmış olmak,vizesine ve bütünlemesine girmediğim sınavdan bile kalmışlığım yoktur.sanırım,o kadar mühendislik bölümü içerisinde devam konusunda tek istisnai bölüm bizimkiydi. (bkz: elektronik ve haberleşme mühendisliği) 1.sınıfın başında tüm hocalar;bölümümüz hakkında mühendislik fakültesinin en yüksek taban puanlı bölümlerinden biri olduğunu;bu bölüme dolayısıyla da derslere sadece dinlemek isteyen,ilgili öğrencilerin gelmesi gerektiğini bu yüzden laboratuvar dersleri hariç devam zorunluluğumuzun olmadığını dile getirirlerdi.
herkesin aksini savunduğu başlık. ama ben sanırım hem devamsızlıktan hem de ortalamadan duble kalıyorum bu sene. sadece 10 ders devamsızlık hakkım kaldı. alt dönemle okumak da istemiyorum sözlük. devamsızlıklarımın sebebi derste otura otura kambur yapmam ,okuldan tiksinmem ve sabahları kalkmak için sebep bulamamam sanırım.hocalar da sağolsun ,hepsi çok anlayışlı .

içerik kuralları - iletişim