yves rocher – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
yumurta şekilli makyaj süngeri artık piyasada bulunmamakta olan kozmetik markası.

sanırım en son kalan süngeri geçen yıl ben aldım.swh

hiç fondöten kullanmamıştım,doğal ürünler falan deyince bi gaza geldim aldım ama hala kullanmıyorum.en açığı bile beni karartıyor. yok bej alt tonlu yok pembe alt tonlu derken beynim yanmıştı alana kadar. yüz maskesi ve yüz temizleme jelinden memnunum.

durmadan mesaj atıp taciz ediyorlar ayrıca. bi english home bir bu.düşün yakamdan artık,iki para verdik diye ne bu bağlılık.
Hayvanlar üzerinde deney yapmadıklarını söyleyen markadır. İnşallah da öyledir. Makyaj malzemesi kullanmam o ürünlerine yorum yapamıycam ama yüz temizleme jelleri ve meşhur akne karşıtı maskelerinden memnun kalmadım. Nemlendiricileri güzeldi ama.

Bir de eğer alışveriş yapacaksanız doğum gününüzde ya da sonraki günlerde yapın doğum gününüze özel hediye verebiliyorlar. swh
Şampuan ve kremini severek kullandığım markadır. 70 tllik alışveriş yapın 49 tl ödeyin , sürpriz hediyenizi unutmayın gibi mesaj atar ki arada , soluğu mağazasında alırım . Çok sevdiğim ve biraz da pahalı bulduğum bir markadır fakat sadece şampuan ve krem aldığım için bütçemi sarsmıyor şimdilik.
magazalarinin yarattigi ferahlik duygusuyla girip kepege karsi etkili sampuanini ve serumunu aldigim ve hicbir faydasini gormedigim marka.