görsel
Hırsın ve kararlılığın hakim olduğu efsane basketbol koçu.iyiki Fenerbahçe desin hep bizle kal.
ekol bir Adam. Koyu bir Efesli olarak beni kıskançlık krizlerine sokan efsane Adam. 8-10 kere canlı izlemişliğim vardır. Maç öncesi, maç sırasında ve maç sonrasındaki hareketleri bile üzerine kitap yazılacak bir Adam. Pana başında biraz daha sinirli talimat veriyordu, burada çok pancar gibi olmuyor, yaşın ağrılı mı nokia arena mı daha sıcaktı da bu Adam pancar gibi oluyordu bilemeyeceğim; ama her yaşı ayrı başarılarla dolu örnek alınası bir disiplinin vucud bulmuş hali (bkz:her eve lazım)
Futbolda galatasaraylı basketbolda efesli biri olarak söylüyorum avrupa basketbolunun gelmiş geçmiş en iyi koçudur açık ara bunu tartışmaya açmak bile basketbolun b'sinden anlamamaktır
Adamın dibidir,8 kez euroleageu şampiyonluğu olan basketbol duayenidir,ergin atamanla kıyaslayan insanlar basketbol değil başka bi sporu takip etmelidir.
izlemeye doyamadığmız büyük koç. ne karar verse bir bildiği vardır diyorum eleştiri fln anlamsız geliyor. şu an euroleaguenin en kariyerli koçu. bu sene getir bize o kupayı koç.
tüm basketbol taraftarlarının büyük saygı duyduğu fenerbahçe basketbol takımı'nın amiralidir.

anlamadığım nokta belirli bir başarısı da olsa gerginlikte ve provakatörlükte çığır açmış adamlar yerine neden ivkovic, blatt, messina...vs ile karşılaştırılmıyor?
bu seneyi 2 kupa ile kapatmış takımımızın koçudur. bizim her şeyimizdir. sana tüm ülkenin tüm basketbol sevenlerin saygısı sonsuz koç. hep bizle kal hep burada kal.