doktor doktor evliliği

ben ettim siz etmeyin diyebilirim.bir süre sonra iki robota dönüşüyorsunuz.
özellikle çömez asistanlık dönemlerinde yapılmaması gereken evlilik şeklidir, gün aşırı nöbet tutup arada evde adamın biriyle aynı anda uyuyorsun. bana kalsa hiç evlenmeyin çoluk çocuğa filan hiç karışmayın ama hadi evlencem diyorsanız da uzman olun krallar gibi evlenin. evli barklı insanların hoca azarı yemesine karşıyım. doktor doktorla evlenir bu arada.
bu evliliğin bireylerinin tüm evliliklerin ulaştığı bunalım noktasına daha erken ulaştıklarını düşünüyorum. hayatın yıprattığı iki insan bi de birbirini yıpratırsa geriye ne kalır?
yapmayı planladığım evliliktir swh
nasreddin hoca da demiş ki: "bana doktor getirmeyin, eşekten düşeni getirin, halimden ancak o anlar."
robotlaşmaya erken yaşta adım atmış insanlar.yapmayın, hele erkekseniz hiç yapmayın doktor kadının egosu çekilmez.
bi hocamız kadın doktorların kendilerini anlaması için ya doktor ya avukatla evlenmesi gerektiğini söylemişti. erkeklerin de doktorluk dışındaki herhangi bir meslek sahibiyle
biraz sıkıcı biraz da başka türlüsü zor evlilik.

tıbbiye hayatımın başlarında "hastanede doktor evde doktor! ben hayatımda hastalar ve hastane dışında konular da olsun istiyorum" deyip ev arkdaşımı farklı fakültelerden seçiyordum. evlenirken de doktorla evlenmeyecem akşam yemeğinde hastaneden mi konuşacaz diye düşünüyordum. seneler ilerledikçe çevremde ailem dışında sağlıkçı olmayan tanıdık kalmadı.liseden görüştüğüm bir kaç kişi hariç. ve sosyal hayatımdaki kişilerin çoğunu sıkıcı bulduğuma göre demek ki doktor doktor evliliği de sıkıcı olmaya mahkum.(bkz:tümevarım) zamanla çevrede doktor dışında insan kalmadığı için başka türlüsü zor. evlenmek için önce tanışmak, tanuşmak için de önce bir yerlerde karşılaşmak gerek ama dimi.

aklıma gelmişken;inşaat mühendisi beyler eklesin *
olası bir şeydir.ve siz hangi çekilemeyen egodan hangi robotluktan bahsediyorsunuz..birisini eğer gerçekten seviyorsan kalanı tamamen teferruattır.bu doktor doktor evliliği için de geçerlidir..
karşıdaki insanın aşağılık kompleksine girmemesi veya tam tersi ego patlaması yaşamaması açısından mantıklı bulduğum evlilik türü. ama siz yine de aşık olduğunuz kişiyle evlenin.*
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim