(bkz:biz bitti demeden bitmez)

Euro 2016 gruplardaki 2. Maçımız efenim.

İnşallah defans yapmayı beceremeyen takımımızla yine 1 puanı hedeflemeyiz.he yenmeye oynamak da intihar etmek olacak belki.yani her şekilde zor bir maç.

Ama naçizane görüşlerimi paylaşmak isterim:

1.mehmet topalın orta sahaya çekilmesi:sadece defansımızı,orta sahamızı değil tüm ülkeyi rahatlatacak sanırım:)

2.terim'in galatasaray'a 3. Gelişinin ilk senesinde oynattığı kanatsız oyun milli takıma yaramadı.bu yüzden hiç sevmesem de volkan şenin oynatılması zorunlu gibi.diğer kanatta formsuz da olsa arda başlamalı yine.ilerleyen dakikalarda olcay ve emre mor oyuna girebilir.

3.mehmet topalın önüne kimi koysan farketmez gibi duruyo.selçuk ve oğuzhan benim adaylarım.mehmet topalın verdiği güvenle ikisi de farklı oynayacaktır

4.stoperde hakan baltanın yanında kimin oynayacağı her türlü sorun olacak aslında ama yine de semih kaya bir adım önde.
BİR ÖNCEKİ MAÇ SONUCUNU %100 E VARAN ORANDA BİLEN YAZARIN MİLLİ TAKIMIMIZIN İKİNCİ MAÇI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİ İÇERECEK BAŞLIK.

MS:H2,SKOR TAHMİNİ TÜRKİYE:0-4:İSPANYA,TÜRKİYENİN BİR KIRMIZISI VAR,İLK GOLÜ MESSİ ATACAK,KAPANIŞI LUİS SUAREZBİZİ BİLEN BİLİR,BİR ÖNCEKİ MAÇ YORUMUM İÇİN(bkz:12 haziran 2016 türkiye-hırvatistan maçı)AYRICA;(bkz:ohabunudamıbildi.com)
Türkiyenin bir daha hiç bir futbol organizasyonuna katılamayacağını gosteren maçtır.
An itibariyle ( dakika 48 ) 3-0 yeniliyoruz. Arkadaş gerçekten şu futbola bir sürü paralar harcayıp yurtdışına falan yollamasınlar futbolcuları. Tamamen ziyan. O parayı eğitime harcayın sağlığa harcayın. Hem paralar çöpe gitti hem de rezil olduğumuzla kaldık.
hakan baltayla ozanla mı olacak bu iş? burak ramos a karşı gerçekten çok komik benim derdim rekor fark yememek az farklı yenilgiye fit olmalıyız bence :)
3-0 geride olduğu halde kendi sahasında top çevirip zamana oynayan başka takım yoktur herhalde