27 temmuz 2016 fenerbahçe-monaco maçı – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Şampiyonlar Ligi Üçüncü eleme turu 1. Maçında fenerbahçemiz ve monaco ülker stadı şükrü saraçoğlu spor kompleksinde karşılaşacak. 21:30'da başlayacak maç d-smart'tan yayınlanacak.edit: izlemek isteyenler pmden bana ulaşsın. maç saatine yakın linkleri paylaşırımedit2: terbiyesizliğin lüzmu yok kardeşim. (ebkz: #13916) gs de oynasa bjk de oynasa Türk bayrağını temsil ediyoruz biz.
İzlemeyenler için özet ;3-5-2 düzeni ile çıktığımız maçta dikine oyun ile geçen senelere oranla oldukça toplu hücum yapabilen bir düzenle sahadayız. maça salihin direkten dönen topu ile başladık takibinde karambolden gelen gol sayılmadı. Monaco ilk 30 dk sonrasında biraz canlansa da ilk golü bizim tabirimizle ayıboğan Emenike attı. Kısa bir süre sonra da futbol şanssızlığı ile bir gol gördük kalemizde. İlk yarı 1-1 bitti. Fenerbahçe daha iyi oynayan taraf kesinlikle ama her şey olabilir ikinci yarı yine izlemede olacağız. Ne olursa olsun seninleyiz Fenerbahçe. inşallah daha güzel haberler ile dönmek üzere.
Kazandık,bu başarı hepimizin. İkinci yarıda başlarda iyi oynamadık, ama emenike bir daha sahneye çıktı ve gerçekten güzel bir gol atarak bizi öne geçirdi devam eden sürelerde daha çok zamana yönelik oynadık. Bugün iyiydik güzel oynadık. Yıllardır takip ettiğim takımımın bugün oyununu oldukça beğendim daha düzelecek yerler var tabi ama başarılı bir oyundu. Bazıları üzülmüş olabilir kazanmamıza, ama biz güzel günler göreceğiz çocuklar güneşli günler.