27 temmuz 2016 fenerbahçe-monaco maçı

şampiyonlar ligi üçüncü eleme turu 1. maçında fenerbahçemiz ve monaco ülker stadı şükrü saraçoğlu spor kompleksinde karşılaşacak. 21:30'da başlayacak maç d-smart'tan yayınlanacak.

edit: izlemek isteyenler pmden bana ulaşsın. maç saatine yakın linkleri paylaşırım

edit2: terbiyesizliğin lüzmu yok kardeşim. (ebkz: #13916) gs de oynasa bjk de oynasa türk bayrağını temsil ediyoruz biz.
izleyeceğiz ,takımımızın her zaman yanındayız.
bir beşiktaşlı(büyük harf) olarak izleyeceğim maç. başarılar fenerbahçe
izlemeyenler için özet ;3-5-2 düzeni ile çıktığımız maçta dikine oyun ile geçen senelere oranla oldukça toplu hücum yapabilen bir düzenle sahadayız. maça salihin direkten dönen topu ile başladık takibinde karambolden gelen gol sayılmadı. monaco ilk 30 dk sonrasında biraz canlansa da ilk golü bizim tabirimizle ayıboğan emenike attı. kısa bir süre sonra da futbol şanssızlığı ile bir gol gördük kalemizde. ilk yarı 1-1 bitti. fenerbahçe daha iyi oynayan taraf kesinlikle ama her şey olabilir ikinci yarı yine izlemede olacağız. ne olursa olsun seninleyiz fenerbahçe. inşallah daha güzel haberler ile dönmek üzere.
izleyemeyenler için bir özet de benden emenike emenike ettim seni tebrikike
salih ve emenikenin yıldızlaştığı maç
fenerbahçemizin emenikenin golleriyle 2-1 kazandığı maçtır. tebrikler fenerbahçe
3-1 biteydi iyiydi dediğim ama 2-1 kazandığımız maç,teşekkürler fenerbahçe
kazandık,bu başarı hepimizin. ikinci yarıda başlarda iyi oynamadık, ama emenike bir daha sahneye çıktı ve gerçekten güzel bir gol atarak bizi öne geçirdi devam eden sürelerde daha çok zamana yönelik oynadık. bugün iyiydik güzel oynadık. yıllardır takip ettiğim takımımın bugün oyununu oldukça beğendim daha düzelecek yerler var tabi ama başarılı bir oyundu. bazıları üzülmüş olabilir kazanmamıza, ama biz güzel günler göreceğiz çocuklar güneşli günler.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim