alperen ocaklarının lgbti tehdidi – Tıbbiyeli Sözlük
Alperen Ocaklarından, 26 Haziran'da Taksim'de yapılması planlanan LGBT yürüyüşüne ilişkin tehdit gibi sözler geldi. Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, LGBT’nin onur yürüyüşüne engel olacaklarını açıklamıştır [http://www.hurriyet.com.tr/alperen-ocaklari-lgbt-yuruyusunu-yaptirmayacagiz-40117653 ~ hürriyet]evet abartı bir tehdit olmuş. kimse kimseyi bu şekilde tehdit edemez. ülkede her şey mükemmel bir lgbti mi kötü sorusu akıllara geliyor. fakat onur yürüyüşü adı altında insanların dini değerleriyle de dalga geçilmemelidir.

[http://i.sabah.com.tr/sbh/2015/06/28/1435526588378.jpg ~ foto için tıklayınız]son olarak: (bkz:herkesin hayatına kimse karışamaz)
sorun senin homo olman değil kardeş.kimse senin kaslı totona tanga giymene karışmıyor.sorun en başta terör üzerinden kendi mağduriyetini toplumun diğer kesimlerine mal etme çabandır.işid terörüne karşı tepki eylemi için buluşuyoruzd de,ben de geleyim.bir diğer nokta;karşı komşusu lgbti üyesi olsa evini taşıyacak insanlar kalkıp alperen ocaklarına saldırıyor,hoş saldırıyı alperen ocakları da yapmadı.ALPEREN OCAKLARININ SORUNU SENİN GİBİ ''AY BEN DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜKLERİNDEN YANAYIM,BEN KİŞİLİK HAKLARINA SAYGILIYIM'' MASKESİNİ TAKIP TOPLUMUN DEĞER YARGILARINI HİÇE SAYMALARINA PRİM VERMEMESİDİR.DİPNOT:(bkz:tehdit değildir o,tehdit olsa duramazsın)
kime ne lgbtlilerin ne yaptığından kime ne insanların hayatından ? toplumun ahlakına sahip çıkmak size mi kaldı ?ahlaksızlığın ilkelerini kim belirliyor ? muhtemelen bu sorulara cevap veremeyecek insanların boş konuşmalarıdır.
Hukuksuzluğun kural tanımazlığın kural olduğu bir ülkede gayet normal, zira balık baştan kokar.
Herkesin hayatına kimse karışamaz ancak kamuya açık alanlarda çocukların önünde bu tarz şeyler normalmiş gibi gösterilemez.
"Bende müslümanım müslümanligimi kendim yaşıyorum, kimseye karışmıyorum" diyen kardeşim bir çok ayetle sabit "emri bil maruf nehyi anil münker" kuralını nereye koyarak bunlari söylüyorsun, ya da ashabı sebt kimdir ? Araştır istersen.Müslüman devrin gidişatından sorumlu insandır.

Asra yemin olsun ki insan hüsrandadır, ancak iman edip, salih amel isleyen ve birbirine sabrı ve hakkı tavsiye eden müstesna. Asr süresi.

Yani hakkı tavsiye ve kötülüğü engelleme çok önemli bir vazife.
Lgbt i üyelerinin sırf tercihleri yüzünden yaşama hakkı bile verilmiyorken, sıradan insanlar gibi işlerde çalışamıyorken, birde seks işçisi olarak çalışmak zorunda bırakılıyorsa paşa paşa eylem yapmak hakkı vardır onların.

Bende tanrıya ve kitaplarına inanmış bir insanım fakat sizler gibi olmayabilir inanışım.

Sonuçta sizlerin inancında öncelikle yaradılanı severim yaradandan ötürü gibi bir söz var. Fakat bunu anlayan yok.

Ayrıca çocukların psikolojisi falan diyorsunuz da pardon ama onlarda insan. Hatta böyle yaparsak gelecekte bir sürü homofobik ve transfobik insanlar geçer elimize.

Birde cami önü demişsiniz. Yuh artık.Not: bu arada o homofobik ve transfobik insanların lgbt i üyelerine tecavüz edip öldürmesi ne olacak??
İlerde çoluğunuz çocuğunuz gelin diye eve oğlan getirirse görürüm ben sizi, memleketin bütün sorunları bitti bi bunlar kaldı tövbe yarabbi. Şunun savunulacak neresi var yahu?