Tıbbiyeli Radyo Yayında!

arda turan ın milli takımı bıraktığını açıklaması

babası yaşındaki adama tonla küfür savurup üstüne bir de boğazını sıkıp bunları onur, şeref, namus ve ailesi için yaptığını beyan eden futbolcunun açıklamasıdır.

umarım sözünde durur ve cidden bırakır.

bugün arda turan'ın kariyeri için milattır. bayrampaşadan barcelona'ya yükselmesi kendi hataları yüzünden barcelona'dan osmanlıspora giderek son bulacaktır.

ayrıca milli takım kampından gönderilmesi fatih terimin ilk desteklediğim kararıdır. fatih terim'e bile sempati oluşturdun bende, helal olsun arda.
milli takım:
güle güle ;))
`acun ılıcalı` sanıyorum hava kompresörüyle iyi hava vermiş olacak ki havasından artık insanları hor görmeye başlamıştır. ve sonunda bir balon gibi patlamıştır. iyi olduğu dönem hakkaten mütevazı ve iyi futbolcuydu ama barcelonaya gidince havalarından geçilmedi.

milli takıma hayırlı olsun. artık genç yetenekleri görme zamanımız gelmiştir
bırakmadı tabiri caizse şutlandı
bence güzel olmuştur. son maçı biraz izleyen herkes eski hali ile alakası olmadığını gördü,babası yaşında insanın üzerine yürüdü sonra,sonra yaptığı için özür dilemesi gerekirken bir de milli takımı bıraktı. bu saatten sonra dönmek istese de alınmamalı kesinlikle. bu gidişle barcelona kariyeri de bitecek sonra bakalım nerede duracak..

içerik kuralları - iletişim