athena – Tıbbiyeli Sözlük
gökhan-hakan özoğuz tarafından kurulan türk ska-punk tarzı müzik yapan grup.

son albümleri (bkz:altüst) ve klipleri benim hoşuma gitmiştir,sözleri de (bkz:athena)dır.

(bkz:yalan) şarkısı iyidir.

(bkz:one last breath) ilk albümleri şu anki tarzlarının dışındadır.pek de bilinmez gibi.insanlara sorunda dev adam holigan gibi popüler şarkılarını biliyorlar.

2004 (bkz:eurovision) da (bkz:for real) ile 195 puan alarak 4.olmuşlardır
Gökhan ve hakan, Sempatik ikili. Bir nesle `trip yapma` şarkısıyla trip yapmayı öğreten tatlı kaçıklar.`12 dev adam`la kariyerinde zirve yapan grup, bir süre sessizliğe büründükten sonra `o ses türkiye` adlı yarışmada jüri koltuğuna oturdu. Burada seslendirdiği alevi Bektaşi deyişleriyle farkını ortaya koyan ikili son olarak `ses etme` klibiyle gündeme geldi. Var olsunlar.
en iyi albümlerini 2005 yılında yapmış grup. ancak ne yazık ki athena'nın en az bilinen albümüdür. hatta athena bile en iyi albümünün "athena" olduğunun farkında değildir.
`ses etme` şarkısını ülkemiz sindirememiş maalesef.Aleyna Tilki daha çok dikkat çekiyor çünkü (!)
O ses türkiye yılbaşı özel programından denize selam yollamışlardır. Aldırma deniz aldırma!
Her şarkısında o duyguyu icinizde yaşatan doruklara çıkaran muhteşem grup .. "yalan " ve " ben boyleyim" şiddetle tavsiye ederim
Gökhan isimli solistleri bulunan grup. O ses türkiye de "fazla mal" taklidi yapsada özünde öyle olmadığına inandığım hatta baya da sempatimi kazanmış insan tanesi olur kendileri.