Batman da teröristler tarafından öldürülmüş gencecik öğretmenimiz..hizmeti de kabul etmeyen bir topluluk ve bu yopluluğa katılan, destek veren insanlar var..bir kaç gün sonra unutulacak, hatta ülkemin vatansever insanları tarafından hiç duyulmayacak olay.(bkz:pkk)

(bkz:batman)
Teröristler tarafından öldürülmüştür. Haince bir saldırıda. Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. O eşek sevicileri de o teröristleri de o köpek oğlu köpekleri de allah'a havale ediyorum.
Bu ülkenin en büyük sorunu terör. 1993lerde olan bilerek öğrermen öldürmelerle ünlü bir örgüt pkk. Suçsuz vatan evlatlarını öğretmeni mühendisi doktoru öldürmekten çekinmezler. Ve hala sözde humanizm adı altında bunları savunanlar çıkar. Allah rahmet eylesin gencecik kardeşimize..gerçekten üzüldüm..
Türk devleti bu eşek sikicilerinin götünden kan almayı da iyi bilir. gencecik öğretmenimizin kanı yerde kalmayacak.
2 yıl önce bugün pkklı teröristler tarafından şehit edilen eğitim kahramanımız. Ruhu şad olsun. Sesi de çok güzelmiş. Seni öldürende yok din iman.
video
4 yıl önce batman'da pkk tarafından öldürülen müzik öğretmeni. ruhu şad olsun. pkk'nın öldürdüğü nice sivil devlet memurundan sadece biri.