batikon – Tıbbiyeli Sözlük
yanlışlıkla elimden kaydırıp hastanın üstüne boca ettiğim için bende hiç iyi çağrışım yapmayan antiseptik.
Formaya döküldüğünde lekesi zor çıkan antiseptik madde. ( kvit ampul batikon lekesine birebirdir)
iyi admin hoş admin başarılarının devamını diliyorum ama şu fikrimi sözlük halkına iletmek istiyorum. sizce tek admin olması az ve yanlış değil mi? eğer başka admin varsa bilmiyorum bilgilendirin ama sözlükte yönetim ekibinin oluşmasının vakti geldi de geçiyor mu ne?
2 adminizden biridir. (ebkz: #12541)'de de bahsedilmiş. İleride bir kaç adminin daha olmasını isterim ben de. Ayrıca son yaptıkları şeyden dolayı da kırgınım biraz sözlük. (bkz:Sheishere)
O da insandır, tüm yük şu an iki admin üzerindedir biz genelde batikona yükleniyoruz. İşi zor zira ego bakımından en üst yazarlarla çalışıyorlar. Bu konuyu da ılımlı bir şekilde çözelim istiyoruz, ortak bir yol bulunsun bu sözlük hepimizin.
`sheishere` kullanıcı adlı yazarın sözlükten uzaklaştırılmasıyla sözlüğün belki de ilk kalkışmasıyla karşı karşıya kalmıştır. `dixi` ve `dahaiyisinibulanakadarbu` kullanıcı adlı yazarların başını çektiği kalkışma grubu batikon kullanıcı adlı admini gittikçe köşeye sıkıştırmaktadır. eğer kalkışma yapan kullanıcılardan bir tanesi daha uzaklaştırma alırsa sözlük yönetimi, gitgide despot bir anlayışa yönelmesiyle eleştirilecek ve belki de kalkışma dalga dalga büyüyerek sözlüğe büyük bir vurgun yapılmış olunacak. olaya bu şekilde yaklaşmayıp kalkışmacı grubun eylemlerine devam etmesine izin verecek olursa sözlükteki disiplin gittikçe yok olacak, sözlüğün kontrolünü kaybetmeye başlayacaktır. sözlüğün geleceğini belirleyecek bu düğüm noktasını nasıl bir çözüme kavuşturacağı merakla beklenmektedir.

Fatih altatlı-hapertürk