Heyecanlanmama yetebilen başlık. Küçük yaşlardan beri ilgim olan fakat son senelerde bilgisayarımın hurdaya çıkmasıyla pek de ilgilenemediğim alandır, yeni bilgisayarı kapar kapmaz ekranlara geri dönmeyi planlamaktayım. Lakin geçmişime ihanet edemem çünkü ben yaşıtlarım olan hemcinslerim cicili bicili giyinip bebekleriyle oynarken FIFA 2002'İ OYNAYIP "GTA HİLELERİ" ARAŞTIRAN BİR ÇOCUKTUM. NEYSE DUYGULANDIM. LEAVEMEALONE.
(bkz:Hesoyam)

Red alert2 , nfs 2 , gta vice city , fifa 99 , nfs underground 2 , counter strike 1.6 ve uzayacak bir oyun listesiyle küçüklüğümüz sayılabilir. Şimdiki oyunlardan bahsedecek olursak büyük çoğunluk minecraft , csgo cod gibi oyunlar oynuyor. Oyunlar gittikçe senaryolandı , grafikleri iyileştirildi belki ama eskiler de çok iyiydi be. Age of 2 ya da red alert 2nin tadını hangi strateji oyunu veriyor söylesenize.
ilk karşılaştığım bilgisayar oyunu (evet karşılaştığım çünkü oynamayı bilmiyordum) biohazard 4 tü.abim oynar biz kardeşimle hayranlıkla onu izlerdik.hala en sevdiğim oyunlardan biridir.daha sonrasında the sims 2,flat out 2 ve gta san andreas la oyun tutkum devam etti.dahasında tüm crysis serisi,wolfenstein,the sims 3,red alert 2 ,call of duty mw3,outlast ve en son the sims 4 oynayarak günün stresini üzerimden attım.şimdiki hedefim outlast 2 .
`europa universalis 4` ile şu günlerde zamanımı çalan şeylerdir. Ama oldukça zevkli şeylerdir de.
tus'a çalışamama neden olan illet, şeytan icadı. daha on dakika önce mount and blade napoleonic war da komutanlar savaşındaydım. tabi bir denemenin temelini çözdükten sonra başladım oyuna ama kliniği çözdürmedi pislik.
Max payne ile gerçek anlamda başlayan ondan öncesinde de atari geçmişi fifa 98-99 cm 01-02 olan,yıllar içinde Mount and Blade serileri CS:go ets2 gta serileri ile devam eden olay. Her yaş her durumda sizi mutlu edebilecek, çevrenizden bir süre sizi alacak oyunlar bunlar. Mutlu eder, rahatlatır. Kısacası iyidir.