bir forum olarak tıbbiyeli sözlük

son zamanlarda tıbbiyeli sözlüğün artan bir ivmeyle dönüşmeye başladığı şeydir. bir çok entrysi bulunan yazarların bile soru sorar tarzda başlık açtığına, üsttekine cevap verir nitelikte "aa öyle mi canım tüh ya" şeklinde entryler girdiğine, gülücüklerin, göz kırpmaların havada uçuştuğuna şahit oluyorum.
sözlük moderasyonunun bu duruma el atması gerekir. artık seçmeli ders mi koyarlar, sözlük kampı mı düzenlerler bilemiyorum.

(bkz: tıbbiyeli sözlük kuralları )
sözlüklerin forumlardan farkları vardır. (bkz: hiperkrat) arkadaşımız bu konuya dikkat çekmeye çalışıyor. bu yüzden sözlük yönetiminin sözlük kuralları başlığı koyduğu gibi sözlük kullanımı şeklinde de bir liste hazırlamasını temenni ediyoruz.
sözlük kurallarının uyulmadığından dolayı moderatörlere yapılabilecek kıprışmanın habercisidir,uyuma sözlük halkı.sözlüğü forum yapmak istiyorlar,hatta bazıları eti form yapmak istiyor.oyuna gelme sözlük,oyuna gelmeyin agalar.
neyse..zaten yeri geldiğinde bir sürü giri siliniyor formaya uygun olmadığından,hatta bazen adminler de sözlük kuralları'nın tersi şeyler yapabiliyor.bir başlık altına birden fazla giri girilebilir mi? bazen giren adminler oluyor,insanız hata yaparız.hayasız kul olmazla uğurluyorum sizleri.çok da şeyapmayın agalar.kurallara uyun,uymayın demiyorum ama çok da kurallara karşı gelmeyin sözlük sonuçta.
tanım:sözlük kuralları'na uyulmamasından dolayı sözlüğün foruma dönüşme kaygısı içinde açılmış haklı bir başlık.
böyle tanım mı olur der gibisiniz,yazdım olacak
bir kez daha gördük ki olmayacaktır

içerik kuralları - iletişim