bülent arınç

sözlükte neden başlığı açılmamış hayret.

avukat ve siyasetçi. tbmm başkanlığı ve başbakan yardımcılığı yapmıştır.

`fetö`'nün terör örgütü olduğunu ancak `15 temmuz 2016 darbe girişimi`'nden sonra anladığını açıklamıştır. damadı `ekrem yeter` ise fetö operasyonu kapsamında tutuklanmış fakat 4 gün sonra sabit ikâmeti olduğu gerekçesiyle tahliye edilmiştir.

gelen bir isimsiz bir ihbar sonrası bülent arınç'ın evinin çevresinde olan iki subay gözaltına alınarak soruşturma açılmıştır. bu soruşturma ile devletin en mahrem bilgilerinin yer aldığı `kozmik oda`da arama yapılarak kopyalanan belgelerin fetöye iletildiği tespit edilmiştir. gözaltına alınan iki subay daha sonra serbest bırakılmıştır.

`melih gökçek` ile de az atışmamışlardır hani.
ankara büyükşehir belediye başkanlığı'ndan istifa etmemekte direnen melih gökçek'e twitter üzerinden "eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir." göndermesi yapan siyasetçi.

fetö'nün terör örgütü olduğuna 15 temmuz 2016 darbe girişimi'ne kadar inanmayıp darbenin ertesi günü yaptığı açıklamalar ile aydınlandığını söylemesine rağmen hâlâ hakkında işlem yapılmamıştır.

ayrıca (bkz:17-25 aralık'ın milat olması)
bu aralar yeniden kameralar önüne gelmeye başlamış siyasetçi. melih gökçek'in gitmesine yakın sahalara dönmesi de şaşırtıcı. acaba melih gökçek'i o mu göndertti diye düşündürüyor.

içerik kuralları - iletişim