burçlara inanan insan

allah akıl fikir versin dediğimdir. oku geç tamam da bunlara göre hareket etmek de neyin nesi
günlük burca inanan insan gördü bu gözler.
aslında burçlara inanmamak yaşadığımız evrenin bizi etkilemediğini söylemekle eşdeğer. günlük burç yorumlarına bence de inanmayın ondan bahsetmiyorum zaten ama doğduğumuz anda evrenin durumunun karakterimizin oluşumunu etkilemeyeceğini bana söylemeyin.
burçlara inanmaktansa çaya inanmak daha makul bir şey
"merkür retrosu, satürn çatlaması,ay patlaması ,güneşte olaylar olaylar" gibi garip garip geçiş dönemleri de vardır.
bunlara göre ruh haline girilir,bazen karar verilecek şey ertelenir,bazen yatırım yapılır,bazen ev arsa satılır,bazen çocuk mocuk yaparlar belli dönemlerde.
evren bizi etkiliyor mu bilmem de, burç yorumcuları parmağına takıp oynatıyor.

+ya kızım neyi bekliyoruz anlamıyorum,neden şimdi değil?
- hiç anlamıyorsun farukk! merkür retrosundayım diyorum hiç anlamıyorsun!!1! merkür geri dönmeden olmaz...
dediklerine göre yay burcu insanları açık sözlü, dobra, güvenilir, özgürlüğüne düşkün, idealist olurmuş. doğru demişler valla, tam bir yay burcuyum.
(bkz: burca inanma burçsuz kalma)
bazen yazılanların doğru olduğuna ben inanmasam bile inananlar da olabilir. inanmak veya inanmamak kişiye kalmış kimseyi inanıyor diye aşağılamak bize düşmez.
(bkz: herkes kendi işine baksın)
günlük burçlara inanmıyorum öncelikle onu söyleyeyim. şimdi gezegen hareketleridir vs. bunlar önemli şeyler olabilir sonuçta kütle çekimi diye bir şey var en nihayetinde. yani astroloji diye bir şey var ancak şu anki haliyle değil belki ilerde bir bilim dalı haline gelirse o zaman düşünülür.
burçlara inanıp inanmamak arasındayım .eskiden hiç inanmaz ilgim olmazdı. bir gün okudum oglak burcuyum. bi baktım aynı ben. ondan sonra kendi burcumla ilgilendim ama ben burcum insaninin genel ozlellik davranış biçimi vs baktım. aksini yapıp her gün okuyup orada yazanlara dikkat ederek yaşayacaksak kendimiz olamayız. bu bizim hayatımız bizim verdiğimiz kararlarla şekillenecek ve sadece bir şansımız var. onu da burçlara fallara hurafelere şansa inanarak bağnazlık yaparak heba etmeyelim
tercih meselesidir fakat her burç için gazetelerde haftalık ve günlük yorumlara baktığınızda senelerdir genel önermeleri dönüp dolaştırıp önünüze koyuyorlar. 10 önermeden 7 tanesi tutsa "aa nasıl da bildii?!" diyorsunuz. yahu gözünüzü bir açın, başka bir ihtimal mi var?
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim