büte kalıp yazın ders çalışanlar – Tıbbiyeli Sözlük
zamanında dahil olduğum grup. sürekli kendimi ağustos böceği vew karınca hikayesindeki karıncaya benzetmeme sebep olmuştur.

ha bir de şu var tabii `yazın yediğin hurmalar, kışın gluteusu tırmalar`
Benimde dahil olduğum gruptur. Bu tarihte kütüphaneye gidip ders çalışmak koyuyır be insana
Şimdilik dörtte üçlük bir serim var. Başlarda sorun oluyor ama girince alışıyorsun. Zaten yazın da pek yapacak bir şey yok aslında. Bıraksalar sanki Avrupa turuna çıkacaz. En azından bu şekilde hayatına heyecan katmış oluyorsun. (bkz:büt fetişizmi)
Umarım hepiniz geçersiniz.

Yazınız biraz kötü geçiyor ama tüm staj ya da yılınız boşa gitmez umarım.
Benimdir. Allahin cezami bu sekilde verdigini dusunuyorum. Ilk yil hadi mallik yapip kaldik eyvallah. Sonrasi aliskanlik mi oldu yoksa agustosta calisan arkadas grubumuz mu cok cekiciydi bilemedim ama hep kaldim. 4.yil 2bucuk ay eve gitmistim yaz okulsuz ve butsuz olarak, ailem bile ne yapacagini sasirmisti adamlarin elleri ayaklarina dolasti tum tatil boyunca. Neyse ki sirkulasyonu bozmayip oteki yil tekrar bute kaldim da onlar da bensiz duzenlerine devam ettiler.(bkz:butteyim hala)
Finalden 46 alarak İçlerine katılmaya aday olduğum topluluktur. Önümüzdeki günleri yapamadığım 4 soru iptal edilsin diye dua ederek geçireceğim.
"Sene içinde çalışsaymış banane" diye düşünenlerin muhtemelen anlamadığı, anlayamayacağı durumdur. Belki de sınav odaklı çalışmayı tam olarak çözemediği için kaybediyordur, elinden geleni yapmıştır ama belki sınavda bir aksilik olmuştur. Belki de sene içinde beklenmedik şeylerle karşılaşmıştır.

Zira bir puanla büte kalmanın acı duygusunu tatmadan bilemezsiniz. Onun neler yaşadığını da.Ve asıl aahh. Yazın tatil planı yaparken ders çalışmak. Ama bunu büt çalışırken düşünmemek lazım. Sadece tatilinin 3 hafta kadarı gidecek sonra hiçbir şey olmayacak diye düşünüp son bir hamleyle elden gelen her şeyi ortaya koymak gerek.
Garip bir durum ama zevk alıyorum bir yandan. Herkes yatarken ders çalışmak hoşuma gidiyor :))

Tabi bunu büte kalmadan yapsaydım daha iyi olurdu. Neyse en azından bütünleme neymiş o süreç nasıl geçiyormuş onu yaşayacağız. Daha 2 hafta var ve gerçekten sıcak bir dönem bizi bekliyor :)