cappy ananas suyu

tadı ve yüksek glisemik indexiyle ideal bir sabah uyanma/ders çalışma içeceği olduğunu düşünüyorum. üstelik 1.95 tl'lik fiyatı ile cappynin performans/fiyat oranı en yüksek ürünü diyebilirim
içinden cenin çıkıyor onların ya;( meyve suyu içemiyorum 2 haftadır
tadı hoş içecek. ama(ebkz: #48909) dediği gibi cappy meyve sularının böyle anılmasıyla ünlü. bir de çürük meyve meselesi var. ne kadar yanlış ne kadar doğru bilemiyorum.
cenin olayını bu başlık altında gördüm, biri açıklık getirirse sevinir ve aydınlanırım. onun dışında sevdiğim bir markadır ve sabahları mümkün olduğunca az bişe bişeyden yiyip içip öyle derse gitmeye çalışın. en azından ağzınızda uykudan kalan tadı alır.
olayın tarihçesi için link.

olay sonrası malum içeceğin satıldığı carrefoursa kapatılmış. yapılan açıklamaya göre ise üretimde bir sıkıntı yok, sonrasında bir şekilde kutu hava alıyor (düşüyor mu patlıyor mu bir yerlerden deliniyor işte) sonra da içinde böyle küflü mantarlı bir şeyler oluşuyor.

çoğu kimse 'he he biz de yedik zaten bu açıklamayı' şeklinde yorum yapmış ama bence mantıklı yani, olabilitesi var. ben tatmin oldum. bence asıl rezalet zaten meyve suyu içmekte. musluk suyuna küp şeker at iç daha sağlıklı.

içerik kuralları - iletişim