ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

  • /
  • 15
final yaklaştı ve çalışmamak için kurabiye pasta börek yaparken buldum kendimi. çünkü evi zaten tertemiz yapmıştım. bir gün de mantı açmayı ve sarma yapmayı düşünüyorum.
esra erolun hiçbir bölümünü kaçırmamak. tatilde olsam izlemem o ayrı...
ev arkadaslarinizin da sizin gibi fifa hastasi olmasi. dersten kafayi yiyip bir de fifada kafayi yemek yenildikce daha fazla oynamak oynamak ve oynamak
hiçbir zaman uyulmayacak bir çalışma programı yapmak.
(bkz: stalk)
yurtdışında yaşayan bir arkadaşımın denize nazır bir keyif fotoğrafı paylaşması üzerine google maps'i açıp bulunduğu şehri bir saate yakın bir süre incelemiştim. fotoğrafın çekildiği açı, etraftaki gemiler, binalar ve kiliseler üzerinden tahminlerde bulunup google'dan buraların başka açılardan çekilmiş fotoğraflarıyla karşılaştırmış, nokta atışı yapmak için elimdeki tüm verileri titizlikle bir araya getirdikten sonra arkadaşımın tam olarak nerede olduğunu bulmuştum. neden yaptığım, sonunda elime ne geçtiği konusunda hiçbir fikrim yok. çok da yakın olduğum bir insan da değil kendisi. işte bu da benim stalkerlıkta zirvemdir. bu işsizliği finalden önceki gece yaptığımı da belirtmek isterim.
survivor izlemek. atakancıyız o ayrı, #hepyek
sınavdan sonra yapılacaklar listesi hazırlamak
ders calismak icin israrla tam saatleri beklemek sonra da amaan yatiyim yarin erken kalkar baslarim demek. o tam saatlerle birlikte yarinlar da asla gelmemektedir.
(bkz: sende ozet var mi)
(bkz: bunu ezberleyince bitmis mi oluyor)
sadece bir bölüm leyla ile mecnun izlemek için bilgisayarı açmak
  • /
  • 15

içerik kuralları - iletişim