dixi – Tıbbiyeli Sözlük
Dixi yi kışkırttığım ve sinirlendirdigim doğrudur. Girilerden anladigim kadarıyla fazla hassas biri.

Dixi vs sirinpatates diye başlık açılmadan aramızın tatlıya bağlandığına sevindimEdit: her gün bir dixi başlığı açılacağına açalım dixinin dünyasını herkes orda anlatsın derdini
etkili bir yüzey temizleme deterjanıdır.çam kokulusuundan tutunda yaban güllüsüne kadar çeşit çeşittir bunlar.
içinde kin bulunmayan bu sözlüğün ayakta durmasını sağlayan en değerli temellerinden biridir. hepimize örnek olması gereken son davranışı ile kalitesini bir kez daha göstermiştir.
Hayat tecrübesini evinin balkonundan edinmiş yazar kişilik. Kendi çapında polyannacılık oynuyor, polyanna'nın kuzuları gibi o da inekleri seviyor.Muhtemelen hayatındaki yegane başarısı "tıp öğrencisi olmak" olduğu için bunun ona kutsal vazifeler getirdiğini sanıyor.
(ebkz: #24481)'deki entrysinin altına sonuna kadar imzamı atarım.Kendileri sağ duyulu,empati kurabilen iyi kalpli,uslubu düzgün yazardır. Her ne kadar her konuda aynı görüşte olmasam da nedense hemen her konuda kendisini haklı bulabiliyorum. Sözlükteki kabadayılara haddini bildirişlerini okuyorum, sözlükteki çirkin üslup kullanan mahalle kabadayılığına bürünen tiplere karşın dixi gibi yazarların artması gerektiği ayan beyan ortada.