dönem 2 – Tıbbiyeli Sözlük
Fakülteyi bitirmeme 1 ay kala dönem 2 dendiğinde hala kendimi kötü hissediyorsam var bu dönemde bir şey. Hocalarımız da hep derdi en zor dönem, dönem 2'dir diye. Gerçekten de ben ve arkadaşlarım en çok dönem 2'de zorlanmıştık. Ne diyelim bir şekilde o zamanlar da geçiyor başka stresler başlıyor.
Nöro kurulundan sonra arkadaşımın sürekli oturmaktan bel fıtığı olmasına sebep olan cennetin yeryüzündeki yansımasıdır.
su an içinde bulundugum dönemdir. bitse de kurtulsak demisligim cok vardir. finalsiz gecisin olmadigi canim universitemin kutuphanesinde can vermekteyim.

edit: bitti. kurtuldum.
edit 2: 3 bile bitti a dostlar. neden her sey speed of light ?
edit 3: 4 bitmedi. allah kahretmesin. sen nerden ciktin yesil göz. senin yuzunden bü.te. kal.dim. ilk. de.fa.
edit 4: 4 de bitti. yesil göz de gitti. 5 bitiyor. yeni platonigim erasmusa gidiyor.
edit 5: intern oldum. ilk gunden bıktım. ne sacma yıl. ama gecsin de istemiyorum.
benim yaptığım gibi Nöro komitesinden sonra ister istemez bi' gevşeme durumu oluyor arkadaşlar yapmayalım. Sonra sıkıntı büyük toparlayamıyorsunuz, sonra cıvıl cıvıl havalarda uğraş dur
En zor dönem olarak anılır ama bana -henüz okumamış olsam da- 3.sınıf daha zor geliyor. Okuduğum fakültede ders programında her gün 8 ders var. Akşama kadar ders dinlemek ve onlara çalışmak zorunda olmak 2den daha ağır gibi.
Sevgili anatomi dersi sayesinde pek nefret ettiğim bi dönemdi hele ki kardio komitesi akıllara zarardı neyse ki ben kurtuldum inşallah sınava hazırlananlar da bir an önce kurtulur
2 buçuk ayda lokomotor ve nöroanatomiyi tek kurulda öğrenilmesi beklenen dönemdir. Öldürmese de süründürür.