YAKIN ZAMANDA BAŞIMA GELMİŞ OLAN HADİSE-İ MUHABBET : ''ABİ ŞİMDİ BEN 4-5BİN İLE BAŞLASAM E O SIRADA EVLENMİŞ OLSAM EŞİMDE O KADAR ALSA, HER SENE KENARA RAHAT 20BİN ATARIZ, 20 SENEDEN HESAP ET 400BİN FAİZİYLE FALAN BANA EMEKLİLİĞİMDE EV ALDIRIR İKİ TANE KİRASIYLA GEÇİNİRİM YANİ NE YAPICAM ARTIK DAHA FAZLA YAŞIM OLMUŞ 24(??) ''ARKADAŞ BU NASIL BİR KAFADIR, BANKADA VEZNEDAR OLARAK MI DOĞDUN SEN DERLER ADAMA? . SAKIN KÜÇÜMSEDİĞİMİ DÜŞÜNMESİN KİMSE, HERKESİN PLANLARI HAYALLERİ BİRBİRİNDEN FARKLIDIR AMA SANA ATOMU PARÇALA DA DEMİYORUM, BİRAZ OLSUN HAYALLERİ HEDEFLERİ YÜKSEK TUT OLUR VEYA OLMAZ AMA İNAN BE KARDEŞİM BİRAZ KENDİNE, ÇOCUKKEN HEPİMİZ SÜPERMAN OLMAK İSTİYORDUK AMA ŞİMDİ UÇAMASAK BİLE GÖKLEREDE Mİ BAKAMAYACAĞIZ? BOŞVER EV DE OLUR ARSA DA OLUR, AMA TOPRAKTAN HAYALLERİNİ ÇIKARIP BİRAZ SİLKELE BAKALIM, 2 KİRA GELİRİNDEN DAHA MI DEĞERSİZ?
ulkemizdeki insanlarin kendilerini gelistirmek daha iyisini yapmak yerinde dumduz bi hayat yasamayi tercih ettigini gosteren bir ornektir... malesef genclerin cogu boyle dusunmektedir.
Ya açıkçası dinç kalsam da rahat rahat gezsem dediğim zaman dilimidir emeklilik. Neden düşünmeyeyim ki negzel işte.

Çalışma hayatında da mutlu olacağıma inanıyorum, hekimlik cidden bambaşka bir meslek bence ama yarın 8de hastanede olmam gerek diye düşünmeden uyanacağım günlerin de bir gün gelecek oluşu hoş geliyor gönlüme. Ki zamanında bugünler çalışmadık mı zaten..
daha ben tustan sonrasını düşünemiyorum.emekliliğimi mi düşünücem allasen
ben şimdiden emekli olunca hangi sahil kasabasına yerleşsem, nereden kendime bahçeli ev yaptırsam diye düşünüyorum. Her yaz gittiğim tatil yerlerindeki arsa, villa fiyatlarına falan bakıyorum. sanırım benim ruhum doğuştan emekli..