Her biten ilişkinin ardından her türlü sosyal medya hesabından silmek. Dönemin son modalarından. Stalk etmemek durumunda kalsanda bu daha mantıklı.

Aslında düzgünce vedalaşmak varken bu daha kaba ama kader,değmezmiş deyip önümüze bakmalıyız.
Yapmam bana yapılsa da ağırıma gider

İnsanların problemlerini kendilerine ulaşılmasını bu şekilde engelleyerek çözebileceklerine inanmıyorum
Yapmadığım uygulama. Lakin bakmak isteyen ya da yazmak isteyen engellense de bir yolunu bulup o profile, hesaba vs. Bir şekilde ulaşıyor.
bu insanların biraz da nasıl ayrıldığına bağlıdır.eğer terk eden kişi karşısındakine oldukça kötü laflar sarf ettiyse onunla hiç bir şekilde iletişim kurmak istemeyen kişi rahatsız edilmemek için pekala engelleyebilir.öncesinde uyarır kendisiyle muhattap olmaması yönünde ama baktı ki olmuyor engelleyebilir.çünkü bazıları bundan anlıyor.
Genelde ilişkilerde görülen bir durum olmakla birlikte karşıma "erkek kardeşimin beni engellemesi" şeklinde çıkmıştır. Enteresan bir durum pek tabii. Ah be kardeşim engelledin de noldu hiç mi karşılaşmayacağız. swh
Genelde silersin ama engelleme olayı hayatına biri girince karşına çıkar.. karşılıklı engelleşirsinizBazıları da vardır ki terkedersin rahat bırakmaz. Mecbur engellersin. Telefon numarasına kadar
Valla ben çok anlam veremiyorum. Ağır olaylar hariç tabi ki. Niye engelliyosun. Baksın baksın da dursun.

Ben bi tek, abimi whatsapptan muhabbeti gereksiz uzatınca engelliyorum. O da hakkımdır zaten.
konuşmak veya paylaştıklarını görmek istemediğimiz insanlara karşı aldığımız bir önlem.