evlenilmeyecek erkekler – Tıbbiyeli Sözlük
Ne istediğini bilmeyen,dediğim dedik,kendisine ve etrafındakilere saygı göstermeyen,anlayışsız,kendini geliştirmemiş,şiddete ve ihanet etmeye meyilli erkeklerle evlenilmez
Size saygısı olmayan erkekle evlenilmez. varlığınıza, düşüncenize, dünya görüşüne saygı duymayan insanla bir ömür geçmez efendim.
Karakteri tam oturmamış, etrafındakilerin dolduruşuna gelen erkekle kesinlikle evlenilmez. (Kadın için de geçerli bu durum) bir de eşinin yanında durması gerektiğini bilmeyen erkek kötüdür uzak durun kızlar.
Yazılanlara ek olarak ben de İkizler erkeğini ekliyorum buraya. Tabiki herkesi aynı kategoriye almak doğru değil ama genel olarak bu kişilerle arkadaş olmak en iyisi.
25 yaşına gelip hala kendine bir yaşam amacı edinememiş, idealleri olmayan, "yaşamak çok anlamsız yeaaa" diye konuşmayı marifet ve büyümek sanan erkeklerle evlenilmez. Zaten onlar evliliği de anlamsız buldukları için hayal kurmayın hiç sevgili arkadaşlarım. enerjinizi ve yaşama sevginizi tüketirler.
Henüz olgunlaşmamışsa evlenilmez. Dur bi yaşasın hevesini alsın sonra düşünülebilir. Göbekliyse de evlenilmez çok tembel oluyorlar.. yani evlenilmez de evlenen vardır elbette..
Gittiği her klinikte fingirdeyecek bir hemşire bulan grup arkadaşımın içinde bulunduğu güruh. Ne yazık ki benden önce evlenecek gibi duruyor.